لنز سافلنز Soflens ❤️ نمایندگی قیمت خرید لنز چشم طبی سافلنز ❤️ لنزویژن
هیچ محصولی یافت نشد.

لنز سافلنز

خرید لنز طبی سافلنز

لنز سافلنز از هایدروژل ساخته شده و یک لنز تماسی از محصولات لنز بوش اند لومب کمپانی بزرگ Bausch + Lomb می باشد که کیفیت آن کاملا ثابت شده است. این لنزها سازگاری بسیار بالایی دارند و مناسب برای کسانی هستند که می خواهند برای اولین بار از لنز چشم استفاده کنند.

قیمت خرید لنز سافلنز

این مارک لنزهای روزانه، فصلی را در انواع طبی و زیبایی تولید می کند، همچنین لنز تماسی را طوری طراحی کرده که برای چشم های خشک مناسب هستند، بنابراین این یک مجموعه کامل خواهد بود. این برند بسیار محبوب است، به خصوص اینکه قیمت خرید لنز سافلنز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

فن آوری های نوآورانه از لنز سافلنز

بخاطر فن آوری ساخت هایدروژل بکار رفته در لنز سافلنز استفاده از آن راحت بوده و اکسیژن می تواند به سادگی از طریق لنز وارد چشم شود و سلامت چشم بخوبی هر چه تمام تر تضمین شود. طراحی آن بسیار نازک بوده به طوری که رطوبت را بخوبی حفظ می کنند و برای کسانی که از چشم خشک رنج می برند بک گزینه مناسب هستند. ساختار آن بگونه ای است که ثبات خود را چشم حفظ کرده و راحتی منحصر به فردی در طول روز برای شما به ارمغان آورد.

لنز سافلنز را چه کسانی استفاده کنند ؟

این برند لنز تقریبا هر موردی از مشکلات بینایی را پوشش می دهد و در انواع آستیگمات، دوربینی و نزدیگبینی کاربرد داشته و مشخصات فنی آن به بیشتر نسخه ها می خورد. لنزهای روزانه آن برای افرادی که عینک دارند و به دنبال یک جایگزین مناسب برای آن هستند می تواند عالی باشد.

لنز طبی یکبار مصرف روزانه

محصول لنز طبی یکبار مصرف روزانه سافلنز آن را نیز می توانید هر روز استفاده کرده و روز بعد با یک جفت جدید تعویض کنید. بنابراین شما هرگز نیاز به اینکه یک محلول لنز برای آنها بخرید نخواهید داشت و این برای شما خیلی خوشایند خواهد بود و در هزینه های اضافی صرفه جویی می شود.

لنز طبی فصلی

اگر به دنبال این هستید که هر ماه از سال لنز خود را با یک جدید جایگزین کنید لنز طبی فصلی سافلنز انتخاب بسیار مناسبی برای شما است. به این علت که آنها را به طور روزانه استفاده می کنید و نیازی نیست که روز بعد جایگزین شوند و فقط نیاز به تمیز کردن با محلول لنز و نگهداری در جالنزی دارند و کمتر پیش می آید که خراب یا پاره شوند.

لنز طبی رنگی

لنز طبی رنگی سافلنز نیز یک محصول جدید است که بخصوص برای کسانی که به دنبال تغییر رنگ طبیعی چشم خود هستند طراحی شده و نوع طبی رنگی آن نیز در فروشگاه لنزویژن موجود می باشد. با استفاده از این لنز زیبایی می توانید ظاهر جذابی را برای خود رقم بزنید. خرید این برند بسیار راحت بوده و می توانید با مراجعه به آن بصورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+