محلول لنز ❤️ خرید بهترین برند محلول شستشو و ضدعفونی کننده لنز ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 4 نتیجه

+
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
220.000 تومان390.000 تومان
+
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
230.000 تومان380.000 تومان
+
این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند
270.000 تومان390.000 تومان
350.000 تومان

محلول لنز

خرید محلول شستشوی لنز

محلول لنز ، محصولی است که شما برای تمیز، ضدعفونی کردن و مراقبت از لنز چشم استفاده می کنید. مراقبت از لنز برای حفظ سلامت چشم بسیار ضروری است و آن را از عفونت و آلودگی در امان نگه می دارد. تنها چشم پزشک شما می تواند تعیین کند که چه نوع مایع لنز برای چشم و لنز شما مفید و سازگار است. قبل از استفاده از یک محلول جدید، با پزشک خود صحبت کنید.

خرید محلول لنز

یکی از کارهای مهمی که در امر مراقبت از لنز چشم باید صورت گیرد تهیه یک محلول لنز با کیفیت و معتبر است که همیشه در کنار خرید لنز طبی باید یکی از آنها را هم درخواست کنید. در صورتی که در این کار کوتاهی کنید سلامت چشم خود را کاملا به خطر می اندازید و استفاده از یک لنز کثیف و ضدعفونی نشده حتی موجب کوری شما خواهد شد.

تمیز کردن لنز کار بسیار راحتی است و فقط نیاز به کمی صرف وقت و حوصله دارد. اصلا نگران نباشید چون تنها با یک جالنزی حاوی محلول برای نگهداری مشکل حل می شود. فقط باید قبل از گذاشتن در ظرف آنها را با مقداری از آن شستشو داده باشید.

تنها یک متخصص اپتومتریست است که برای تازه کارها می توانید این مراحل را بخوبی توضیح داده و محصولی را پیشنهاد کند که کاملا در کنار لنز شما سازگاری داشته باشد. آنها آموزش های لازم را به شما می دهند. در برخی مواقع مشاهده شده که لنز و محلول با هم سازگار نبوده و باعث خراب شدن آن شده است.

محلول شستشوی لنز چند منظوره

محلول لنز چند منظوره ، یک سیستم مراقبت همه جانبه است که برای تمیز کردن، شستشو، ضدعفونی کردن و نگهداری لنزهای نرم مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده مناسب از آن، این مراحل را دنبال کنید:

  • لنزهای تماسی خود را با محلول بشورید و موقعی که از آنها استفاده نمی کنید در جالنزی حاوی مایع لنز قرار دهید.
  • هرگز محلولی را که تازه خریده اید با محلول قدیمی یا استفاده شده مخلوط نکنید.
  • لنز خود را هر روز با آن شستشو و تمیز کنید.
  • تمام محلول های اضافی را از جالنزی خالی کنید و آن را با حوله تمیز و نرم خشک کنید.
  • اگر حساسیت به مواد موجود در محلول چند منظوره دارید و در چشم خود احساس سوزش و قرمزی می کنید به پزشک مراجعه و در صورت لزوم برند آن را تغییر دهید.

بهترین محلول لنز چیست؟

همانطور که در ابتدای این پست هم گفتیم محلول لنز برای ضدعفونی کردن، شستشو و مرطوب نگه داشتن لنز تماسی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این تنها راهی است که مصرف کنندگان لنز می توانند برای نگهداری درست از لنز و چشم خود بکار گیرند. در صورت عدم استفاده از شوینده لنز در بازه ای که از لنز استفاده می کنید ممکن است صدمه های جدی را به سلامت چشم خود وارد نمایید.

در فروشگاه لنزویژن تمام سعی ما بر این بوده تا بهترین مارک و برند محلول لنز موجود در بازار دنیا را برای شما عزیزان فراهم کنیم. یک نکته مهم برای این موضوع این است که بهتر است با توجه به برند لنزی که اسفتاده می کنید و زیر نظر پزشک متخصص محلول خود را انتخاب کنید تا سازگاری بیشتری را با یکدیگر داشته باشند.

حتی برخی از تولید کنندگان لنز دست به کار شده و در کنار تولید انواع محصولات خود محلول لنز مخصوص و سازگار با آن را نیز تولید می کنند. این باعث می شود تا علاوه بر تمیزی طول عمر لنز نیز بیشتر شده و صدمه ای نبیند.

اپتومتریست می تواند شما را راهنمایی کند و پس از معاینه چشم و معرفی برند لنز مناسب شما یک شوینده مناسب نیز به شما معرفی کند. تنها با در دست داشتن این مشخصات و نسخه لنز خود می توانید با چند کلیک ساده از لنزویژن محصول مورد نظر خود را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.

معرفی انواع محلول لنز

محلول لنز با توجه به نوع کاربرد آن می تواند خاصیت تمیز کنندگی و یا ضد عفونی کننده داشته باشد. حتی در برخی انواع آن نیز می توان هر دو نوع بیان شده را نیز مشاهده نمود. در ادامه این مقاله بهتر است که شما عزیزان را با انواع مختلف آن و کاربردی که خواهند داشت آشنا کنیم :

محلول تمیز کننده : این نوع بیشتر برای تمیز کردن سطح لنز بکار می رود، بدین صورت که هر بار که آن را از چشم خود بیرون می آورید مقداری از محلول را روی سطح آن ریخته و به آرامی با انگشت خود مالش می دهید تا کاملا تمیز شود.

محلول مرطوب کننده : نوع دوم برای نگهداری لنز در جالنزی بازگرداندن رطوبت از دست رفته لنز در طول روز بکار می رود، بدین صورت که موقع خواب پس از تمیز کردن لنز آن را در یک جالنزی حاوی مرطوب کننده قرار می دهیم تا ظرف مدتی که در چشم ما نیست بخوبی مرطوب شود.

محلول چند منظوره : نوع سوم که بهترین نوع به شمار می رود در واقع همه خاصیت ها را به طور یکجا در خود دارد و می توان با خرید آن به طور همزمان هم لنز را تمیز و ضد عفونی نمود و هم مقداری از آن را در جالنزی برای نگهداری از لنز استفاده کرد.

اهمیت استفاده از محلول لنز

امروزه دیگر بیشتر مصرف کنندگان لنزهای تماسی در سرتاسر دنیا تمایل دارند که از محلول لنز چند منظوره استفاده کنند و مهمترین دلیل آن می تواند همین چند خاصیتی آن باشد و همچنین هزینه های اضافی خرید چند نوع شوینده را دیگر پرداخت نخواهند نمود.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط محققین و متخصصان در حوزه سلامت چشم نوع هیدروژن پر اکسید می تواند برای استفاده در طول روز عملکرد بهتری را در از بین بردن چربی و پروتئین روی سطح لنز صورت دهد. اگر این چربی ها از روی  لنز بخوبی پاک نشوند می توانند باعث تاری دید و حتی سوزش و قرمزی در چشم شوند.

برای کسانی که دارای چشم های حساس هستند یک نوع شونده خاص وجود دارد که باید با تجویز پزشک مورد استفاده قرار گیرند. در صورت استفاده از آن فرد بیمار احساس رضایت کاملی خواهد داشت و دیگر دچار خشکی و سوزش چشم نخواهد شد.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+