نمایش دادن همه 4 نتیجه

محلول لنز

خرید محلول شستشوی لنز

محلول لنز ، محصولی است که شما برای تمیز، ضدعفونی کردن و مراقبت از لنز چشم استفاده می کنید. مراقبت از لنز برای حفظ سلامت چشم بسیار ضروری است و آن را از عفونت و آلودگی در امان نگه می دارد. تنها چشم پزشک شما می تواند تعیین کند که چه نوع مایع لنز برای چشم و لنز شما مفید و سازگار است. قبل از استفاده از یک محلول جدید، با پزشک خود صحبت کنید.

خرید محلول لنز

یکی از کارهای مهمی که در امر مراقبت از لنز چشم باید صورت گیرد تهیه یک محلول لنز با کیفیت و معتبر است که همیشه در کنار خرید لنز طبی باید یکی از آنها را هم درخواست کنید. در صورتی که در این کار کوتاهی کنید سلامت چشم خود را کاملا به خطر می اندازید و استفاده از یک لنز کثیف و ضدعفونی نشده حتی موجب کوری شما خواهد شد.

تمیز کردن لنز کار بسیار راحتی است و فقط نیاز به کمی صرف وقت و حوصله دارد. اصلا نگران نباشید چون تنها با یک جالنزی حاوی محلول برای نگهداری مشکل حل می شود. فقط باید قبل از گذاشتن در ظرف آنها را با مقداری از آن شستشو داده باشید.

تنها یک متخصص اپتومتریست است که برای تازه کارها می توانید این مراحل را بخوبی توضیح داده و محصولی را پیشنهاد کند که کاملا در کنار لنز شما سازگاری داشته باشد. آنها آموزش های لازم را به شما می دهند. در برخی مواقع مشاهده شده که لنز و محلول با هم سازگار نبوده و باعث خراب شدن آن شده است.

محلول شستشوی لنز چند منظوره

محلول لنز چند منظوره ، یک سیستم مراقبت همه جانبه است که برای تمیز کردن، شستشو، ضدعفونی کردن و نگهداری لنزهای نرم مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده مناسب از آن، این مراحل را دنبال کنید:

  • لنزهای تماسی خود را با محلول بشورید و موقعی که از آنها استفاده نمی کنید در جالنزی حاوی مایع لنز قرار دهید.
  • هرگز محلولی را که تازه خریده اید با محلول قدیمی یا استفاده شده مخلوط نکنید.
  • لنز خود را هر روز با آن شستشو و تمیز کنید.
  • تمام محلول های اضافی را از جالنزی خالی کنید و آن را با حوله تمیز و نرم خشک کنید.
  • اگر حساسیت به مواد موجود در محلول چند منظوره دارید و در چشم خود احساس سوزش و قرمزی می کنید به پزشک مراجعه و در صورت لزوم برند آن را تغییر دهید.