لنز طبی ❤️ خرید لنز طبی چشم - نمایندگی رسمی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 24 نتیجه

فروش ویژه
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان950.000 تومان
فروش ویژه
450.000 تومان1.200.000 تومان
550.000 تومان750.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
580.000 تومان1.600.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
590.000 تومان
650.000 تومان750.000 تومان
700.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
720.000 تومان2.000.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان
800.000 تومان900.000 تومان
800.000 تومان850.000 تومان
900.000 تومان
1.400.000 تومان2.800.000 تومان

لنز طبی

لنز طبی

لنز طبی امروزه با پیشرفت هایی که در صنعت تولید خود داشته امروزه مصرف کنندگان زیادی پیدا کرده است. بیشتر افرادی که از عینک طبی استفاده می کردند امروزه رو به استفاده از لنز تماسی آورده اند.

همه چیز درباره انواع لنز طبی

نوآوری های اخیر به پیشرفت در تکنولوژی لنز طبی برای دوربینی و نزدیک بینی کمک فراوانی کرده است به طوریکه محصولات وسیع با راحتی بیشتر  توسط کمپانی های معتبر تولید می شوند.

این لنزها به دو نوع نرم و سخت تقسیم می شوند که خود این دونوع به دسته های دیگری به لحاظ نوع مصرف و مدت زمان مصرف تقسیم می شوند.

 گزینه های مختلف برای شیوه های مختلف مناسب هستند. متخصص چشم optometry می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که بهترین لنز را برای وضعیت شخصی شما کدام نوع است.

گزینه های مختلفی هستند که نوع لنز شما را تعیین می کنند، در نتیجه حتما به توصیه های پزشک خود توجه داشته باشید.

لنز طبی نرم

در سال 1960 آزمایشات برای ایجاد لنزهای تماسی آغاز شد و نخستین لنز تماسی در ایالات متحده در سال 1971 به صورت تجاری به بازار عرضه شد. محتوای آب از لنزهای نرم امروز از 40 درصد تا حدود 80 درصد است. آنها معمولا قرنیه و بخشی از اسکلرا (سفید چشم ) را پوشش می دهند.

اولین لنز طبی روزانه اولین بار در سال 1987 در دسترس قرار گرفت و بعدا در دهه 1990 به محبوبیت فراوانی دست یافت.

اکثر لنزهای روزانه، طراحی شده اند که از یک روز، سه ماه و یک سال بسته به مواد لنز، استفاده می شوند. آنها اغلب دارای محتوای آب بالا هستند و معمولا نازک تر و انعطاف پذیرتر ساخته می شوند.

لنز یک بار مصرف روزانه بعد از هر استفاده در طول یک روز، دور انداخته می شوند، اما لنزهای روزانه دیگر بعد از هر بار استفاده در پایان روز باید تمیز و ضد عفونی شوند.

لنزهای طبی روزانه را همیشه می توان استفاده کرد. هر مارک لنز طبی دارای یک برنامه جایگزین به طور خاص توصیه شده بر اساس توانایی لنز برای انتقال اکسیژن و رها کردن پروتئین از سطح دارد. بیشتر لنزهای تماسی که امروزه در ایران مصرف می شوند از نوع روزانه، فصلی و سالانه هستند.

لنز طبی نرم به لحاظ نوع مصرف می توان به انواع زیر تقسیم کرد :

لنز طبی نرم معمولی : این لنزها برای اصلاح مشکلات بینایی مانند دوربینی و نزدیک بینی توسط پزشک تجویز می شوند و در در نوع یکبارمصرف روزانه، لنز فصلی و لنز سالانه در فروشگاه لنزویژن موجود می باشند.

لنز طبی نرم آستیگمات : برای اصلاح عارضه بینایی آستیگماتیسم بعد از تایید چشم پزشک، مورد استفاده قرار می گیرند. این لنزها معمولا از نه ماه تا یک سال مورد بسته به نوع مواد آنها مورد استفده قرار می گیرند.

لنز طبی سخت

اولین لنز سخت قابل نفوذ اکسیژن RGP در سال 1979 به صورت تجاری معرفی شد. لنز سخت RGP از انواع ترکیبات سیلیکون آکریلیک ساخته شده است.

این لنزها معمولا حدود دو سوم قرنیه را پوشش می دهند. این لنزها برای بیمارانی که عارضه بینایی قوز قرنیه دارند برای هموار کردن سطح قرنیه مورد استفاده قرار می گیرد.


لنز یکبارمصرف روزانه یافصلی

لنز طبی نرم روزانه یا فصلی ؟

هنگامی که تصمیم می گیرید که از لنز طبی استفاده کنید، چندین گزینه و ویژگی برای انتخاب وجود دارد. بخصوص برای کسانی که اولین بار می خواهند لنز داشته باشند این انتخاب ممکن است دلهره آور باشد.

به گفته متخصصین چشم پزشکی هیچ لنزی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. پیدا کردن لنز تماسی مناسب شما بستگی به نسخه لنز چشم دارد که پس از معاینات لازم از پزشک دریافت می کنید.

موقع خرید لنز طبی باید تصمیم بگیرید که می خواهید از لنزهای یکبار مصرف روزانه استفاده کنید یا لنزهای فصلی را داشته باشید. هر دو دارای مزایا و معایبی هستند و تنها شما و دکتر شما می توانند تصمیم بگیرند که کدام برای شما بهتر است.

مدت زمان مصرف

لنزهای فصلی به طور کلی برای استفاده روزانه طراحی شده اند و هر شب باید آنها را با محلول لنز تمیز کرده و در جالنزی بدرستی نگهداری کنید تا آنها را بعد از مدت 3 ماه با جفت جدید جایگزین شوند.

لنزهای طبی یکبار مصرف روزانه در بسته های 15 تا 30 تایی قرار می گیرند و فقط برای یک روز استفاده می شوند و پس از آن روز دیگر با جفت جدید جایگزین می شوند.

به وضوح مشخص است که جایگزین کردن روزانه لنزهای شما چشم های شما را سالم تر و شادتر نگه می دارد، به همین دلیل لنزهای یکبار مصرف روزانه بسیار محبوب هستند، اما قبل از اینکه آنها را انتخاب کنید، عوامل بسیار دیگری هم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

اکثر متخصصین اپتومتریست موافقند که لنز تماسی را می توان برای مدت 8-16 ساعت در طول روز استفاده کرد. البته این زمان بسته به این دارد که در این مدت لنز چشم شما را دچار ناراحتی نکند.

نسخه لنز طبی خود را در نظر بگیرید

یکی دیگر از عواملی که بین لنزهای یک بار مصرف روزانه و فصلی در نظر گرفته می شود این است که چگونه می توانند برای نسخه خاص خود اصلاحات بینایی را انجام دهند.

لنزهای یکبار مصرف روزانه برای اکثر نسخه ها موجود است و مارک های بسیاری دارای گزینه هایی برای اصلاح دور بینی و نزدیک بینی هستند.

اگر نسخه شما خارج از محدوده در دسترس برای لنزهای یکبار مصرف روزانه باشد، ممکن است مجبور شوید لنز طبی فصلی خریداری کنید.

مراقبت از لنز مورد توجه قرار گیرد

لنزهای طبی فصلی نیاز به نگهداری در جالنزی و خرید محلول لنز دارند. این به این معنی است که شما باید با لوازم جانبی اضافی برای لنزهای خود خریداری کنید.

قبل از رفتن به رختخواب، لنز یکبار مصرف روزانه را می توانید به صورت مستقیم در سطل زباله قرار دهید و هر گونه اقدامات نگهداری و لوازم جانبی اضافی را نیاز نخواهید داشت و دیگر موقع سفر در صورت از دست دادن لنز خود دیگر نگران نخواهید بود و فورا آن را جایگزین می کنید.

هزینه لنز طبی یکبار مصرف روزانه و فصلی

شاید بزرگترین عامل در بحث لنز  یکبار مصرف روزانه در مقابل فصلی هزینه باشد. شاید در برخی از برندها هزینه خرید لنز طبی یکبارمصرف روزانه بیشتر شود اما این را در نظر بگیرید که دیگر نیازی به خرید لوازم جانبی برای نگهداری از آنها نخواهید داشت. همچنین سلامت چشم های شما بیشتر تضمین خواهد شد.


رعایت نکات بهداشتی لنز طبی

لنز طبی و نکات بهداشتی در مورد استفاده از آن

برای افزایش عمر لنز و محافظت از ایمنی و سلامت چشم خود، این دستورالعمل ها را برای مراقبت از لنزهای طبی دنبال کنید :

  • همیشه از محصولات مراقبت از چشم توصیه شده توسط متخصص اپتومتری خود استفاده کنید. محصولات چشم و یا قطره چشم برای دارندگان لنزهای طبی مخاطره آمیز نیستند.
  • لنز های خود را با قرار دادن در کف دست و ریختین محلول لنز روی لنز به آرامی با انگشت اشاره مالش داده و کاملا تمیز و ضدعفونی کنید.
  • هرگز از آب برای پاک کردن لنزهای تماسی استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد عفونت در چشم شما می شود و می تواند به لنزهایتان آسیب برساند.
  • هرگز لنزهای طبی خود را در دهان خود قرار ندهید یا از بزاق برای شستشو استفاده نکنید
  • همیشه لنزهایی را که تاریخ انقضای آنها گذشته با لنز جدید جایگزین کنید.


    خرید بهترین مارک لنز طبی

بهترین مارک لنز طبی

اگر شما در حال حاضر از لنز طبی استفاده می کنید، احتمالا مارک لنز محبوب خود را پیدا کرده اید. با این حال اگر می خواهید عینک را کنار گذاشته و از لنز طبی استفاده کنید احتمالا می خواهید اطلاعاتی در مورد هر یک از مارک های لنز طبی بدانید.

اطلاع از مارک ها به شما و پزشک شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید کدام نام تجاری برای شما بهترین است. خوشبختانه در فروشگاه لنز ویژن ما همه مارک های برتر را به فروش می رسانیم تا بتوانید لنزهای طبی خود را به آسانی و و با اطمینان کامل خریداری کنید.

 برای کسب اطلاعات در مورد هر کدام از مارک های برتر لنز ادامه پست را مطالعه کنید :

لنز طبی اکیویوی اوسیس

مارک اکیووی از کمپانی جانسون، یکی از محبوب ترین مارک های لنز است که به شدت توسط پزشکان توصیه می شود و فروش بالایی دارد.

این برند لنز طبی انواع مختلفی از لنزها شامل لنزهای یکبار مصرف روزانه، لنزهای فصلی، لنزهای آستیگماتیسم و ​​بسیاری دیگر تولید می کند.

این لنزها در طول روز به راحتی مرطوب مانده و آسایش چشم را فراهم می کنند. اگر شما به دنبال یکی از محبوب ترین و معتبرین لنز های طبی هستید ، اکیووی ممکن است یک برند مناسب برای شما باشد.

لنز طبی یکبار مصرف روزانه سیباویژن

نام تجاری DAILIES یکی دیگر از مارک های لنز طبی است که در هنگام تصمیم گیری مورد توجه قرار گرفته است.

همانطور که از نام آن مشخص است، این لنز از انواع لنزهای یکبار مصرف برای جایگزینی روزانه است. یکی از محبوب ترین محصولات، DAILIES AquaComfort Plus  است.

این لنز بطور کامل با چشم شما سازگار خواهد بود و در تمام طول روز به چشم شما لطمه ای وارد نخواهد کرد و استفاده از آن بسیار راحت است.

لنز طبی فصلی ایر اپتیکس

یکی دیگر از مارک های محبوب با نام تجاری Air Optix است. ایر اپتیکس همچنین انواع مختلفی از لنزهای طبی را ارائه می دهد، با این حال محبوب ترین آنها ایر اپتیکس آکوا است.

این لنزها بسیار راحت هستند و اجازه می دهند اکسیژن کافی از طریق لنز به چشم برسد. این منجر به سلامت چشمها می شود.

لنز طبی فصلی بایوفینیتی

لنز های Biofinity یکی دیگر از گزینه های محبوب لنزهای طبی هستند. لنزهای بایوفینیتی همه در بسته های 6 جفتی هستند.

این مارک لنز یکی از بهترین گزینه ها برای درمان دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم می باشد.

نام تجاری بایوفینیتی برای راحت بودن و مشخص نبودن در چشم، شناخته شده است، به این معنی است که چشم شما به نظر بسیار طبیعی است.

لنز طبی سافلنز

یک لنز تماسی که فوق العاده به نظر می رسد SofLens است. لنزهای سافلنز در د و نوع فصلی و روزانه تولید می شود، که انعطاف پذیری را برای  نیازهای شخصی شما ارائه می دهد.

نام تجاری SofLens دارای لنزهای با عملکرد بالا است که استفاده از آنها آسان است و برای چشم شما مفید است. شاید شما قبلا از این نام تجاری شنیده باشید، اما هنوز هم یک نام تجاری محبوب و مورد علاقه توسط بسیاری از مصرف کنندگان لنز های تماسی است.

بسیاری از مارک های لنز تماسی وجود دارد و می توان بررسی کرد کدام یک برای شما مناسب است. مهم است که قبل از تصمیم گیری، تحقیق را انجام دهید. هنگامی که نام تجاری که برای شما مناسب است را پیدا کردید، براحتی می توانید از فروشگاه ما لنز خود را تهیه کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+