لنز رنگی کلیرویژن ❤️ نمایندگی لنز کلیرویژن ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 3 نتیجه

650.000 تومان900.000 تومان
650.000 تومان1.300.000 تومان

 لنز رنگی کلیر ویژن

لنز رنگی کلیر ویژن از سری جدید لنزهای ساخت کشور کره جنوبی است که به تازگی وارد بازار ایران شده و در انواع زیبایی و طبی رنگی در فروشگاه لنزویژن موجود می باشد. لنز کلیرویژن کاملا شیک که با اضافه شدن به لوازم آرایشی شما ابعاد تازه ای به زیبایی شما می بخشد.

فقط موقع خرید باید دقت کنید که کاتالوگ رنگهای آن در سری های مختلف موجود است و بسته به اینکه از چه نوع لباس و آرایشی استفاده می کنید می توانید از بین آنها یک مورد را که متناسب با شماست انتخاب کنید.

وقتی لنز رنگی کلیرویژن را در چشم خود بگذارید بسته به رنگ طبیعی چشم شما ممکن است مقداری تغییر هم داشته باشد. مثلا روشن تر یا تیره تر جلوه نماید. در نتیجه کسانی که رنگ چشم تیره دارند نباید در کنار کسانی که رنگ چشمشان روشن است این لنز را مقایشه کنند. این لنز رنگی چشم شما را کاملا جذاب و پر زرق و برق خواهد نمود.

برای اینکه چشم شما بتواند رطوبت و تازگی خود و لنز را حفظ کند یک سیستم هیدراتاسیون مدرن در طراحی لنز رنگی کلیر ویژن بکار رفته تا براحتی از خشکی چشم در طول مدت استفاده جلوگیری به عمل آید.

ویژگیهای لنز رنگی کلیرویژن

  • راحت و دارای کیفیت بالایی می باشد
  • دارای طیف وسیعی از رنگهای زیبا و جذاب
  • مناسب برای استفاده طولانی مدت تا 1 سال
  • مقدار اکسیژن رسانی بالا برای تضمین سلامت چشم

و نکته آخر اینکه حتما موقع استفاده از لنز رنگی کلیر ویژن باید دستان خود را با آب و صابون کاملا ضدعفونی کنید و سپس اقدام به گذاشتن و یا برداشتن لنز کنید. استفاده از محلول لنز مناسب برای تمیز کردن لنز یکی از مهم ترین مواردی خواهد بود که باید رعایت شود. قبل از رفتن به رختواب باید آنها را از چشم خود بیرون آورده و در جالنزی حاوی محلول نگهداری نمایید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+