لنز اکیو ویو ACUVUE ❤️ نمایندگی خرید لنز چشم طبی اکیووی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش یک نتیجه

فروش ویژه
450.000 تومان1.200.000 تومان

لنز اکیو ویو

خرید لنز طبی لنز اکیووی

مدت بیش از 20 سال است که برند معروف لنز اکیو ویو ACUVUE تمامی محصولات خود را به مراقبت از بینایی مردم در سرتاسر دنیا اختصاص داده است. این برند از بسیاری از سازمانهای مبتنی بر سلامت مردم پشتیبانی می کند تا برای آنها رفاه و سلامتی را به ارمغان آورند.

برای اولین بار برند لنز اکیووی در سال 1988 لنز طبی نرم یکبار مصرف خود را که بوسیله جدیدترین فن آوری های روز دنیا ساخته شده بود به بازار عرضه نمود. در ساخت این محصول تمامی استانداردهای لازم و باکیفیت بالا وجود داشت. و امروزه بیش از همه برندهای موجود در دنیا مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است.

قیمت خرید لنز طبی اکیو ویو

برند لنز اکیو ویو بخشی از کمپانی لنز جانسون است که و مسئولیت آن در تمام این سالها پیروی از برنامه های اصولی برای هدایت به سمت پیشرف روز افزون در زمینه تولید لنز تماسی بوده است. به همین دلیل است که این مارک لنز چشم متعهد شده تا از چشم تمامی بیماران مراقبت کرده و هرگز در زمینه تحقیق و پیدا کردن راه های جدید برای کمک به سلامت مردم در سرتا سر جهان کوتاهی نکرده است. قیمت لنز اکیووی در مقایسه با محصولات مشابه آن مقرون به صرفه است.

استفاده از فن آوری های جدید

این برند لنز چشم همیشه به دنبال مواد، فرمول ها و روشهای جدید برای بهتر کردن وضوح بینایی مصرف کنندگان و راحتی و سلامت بیشتر چشم با لنز بوده است.

امروزه میلیون ها نفر در سرتاسر دنیا به طور کاملا آزاد از تکنولوژی های پیشرفته بکار برده شده در لنز اکیو ویو مانند LACREON، HYDRACLEAR و HYDRACLEAR PLUS استفاده می کنند. این ها همه موجب شده تا لنزی راحت با سطوح صاف در اختیار شما قرار گیرد، حتی برای کسانی که دچار عارضه بینایی آستیگماتیسم هستند.

محصولات جدید خانواده اکیووی بر تکنولوژی های جدید مانند لاکرین تمرکز کرده اند که باعث شده لنزها برای استفاده در چشم راحت تر بوده و رطوبت خود را براحتی از دست ندهند. تلاش همچنان برای بهبود بینایی مردم برای این شرکت به پایان نرسیده و همیشه بدنبال ایده های جدید هستند.

برگزاری کلاس های ویژه

یکی از امکاناتی که اکیووی در اختیار چشم پزشکان قرار داده برگزاری کلاس هایی در مورد مراقبت از چشم در موسسه های خود است که موضوع مورد توجه آنها بیشتر درباره آخرین تکنیک های بینایی، تشخیص و درمان با استفاده از دستورالعمل های جدید است.

این موسسه به طور خاص برای تکمیل برنامه های آموزشی مدارس عالی اتومتری در کشور تاسیس شده و دوره های آموزشی فنی، تصمیم گیری، حل مشکل گروهی و مهارت های ارتباطی بیمار را ارائه می دهد. هدف لنز ما این است که به پزشکان کمک کنیم تا بهترین راه های مراقبت از بیماران را فرا گیرند.

درباره لنز اکیو ویو و محیط زیست

هدف لنز اکیو ویو بهبود سلامت و رفا مصرف کنندگان در همه جای دنیا است و برای رسیدن به این مهم اقدام به تاسیس شرکتی بزرگ با بکارگیری متخصصین جوان و باتجربه در زمینه تولید محصولات مراقبت از چشم نموده ایم. مواد بکار برده شده در این لنزها کاملا سازگاری با محیط زیست داشته و به آن آسیبی وارد نمی کند. ما بخوبی درک کرده ایم که تخریب محیط زیست سلامت انسان را تهدید می کند و ما مسئولیت حفاظت از آن را به عهده گرفته ایم.

برای کمک به کاهش اثرات زیست محیطی لنز اکیو ویو بصورت مستمر با بسیاری از شرکت ها و نهادهای مربوطه مانند گروه های زیست محیطی  و اساتید دانشگاه ها مشاوره و همکاری می کند و اهداف خود را در این زمینه دنبال کرده تا به سلامت محیط زیست آسیبی نرسد. برند لنز طبی اکیووی همیشه به دنبال این بوده تا در زندگی مردم تفاوتی خوب و معنی دار ایجاد کند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+