لنز فرشکن Freshkon ❤️ نمایندگی قیمت خرید لنز فرش کن ❤️ لنزویژن
هیچ محصولی یافت نشد.

لنز فرشکن

خرید لنز چشم فرشکن

لنز فرشکن Freshkon یک نگاه با رنگهای جادویی با کیفیت بی نظیر را برای شما به همراه دارد. این برند لنز چشم بیش از یک دهه است که تولید می شود و در ردیف لنزهی ایدآل که تعدادشان انگشت شمار است قرار گرفته است و با جادوی محصولات و رنگبندی خود توانسته بخوبی زندگی مصرف کنندگان را تغییر دهد. رنگهای این لنز کاملا خیره کننده هستند و به نوبه خود از اعتماد بنفس بالایی را به همراه خواهند داشت.

قیمت خرید لنز فرشکن

لنز فرش کن بسیار رمانتیک است و برای افرادی که درگیر امور عاشقانه هستند گزینه مناسبی است. قیمت خرید لنز فرشکن بسیار مناسب بوده و جزو لنزهای طبی ، طبی رنگی و زیبایی پرفروش در لنزویژن محسوب می شود. محصولات این برند در بیش از 50 کشور دنیا عرضه شده و و به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است.

میکرو رنگها بصورت کاملا ویژه ای در سطح لنز فرشکن قرار گرفته اند و این بیشتر به خاطر این بوده تا اکسیژن بتواند راحت تر از بین آنها عبور کرده و خود را به چشم برساند. در نتیجه متخصصان تلاش کرده اند تا با استفاده از این فن آوری یک لنز طبی کاملا میکرو هیدرو تولید کنند تا بتواند اکسیژن را بطور کاملا بهینه از خود عبور دهد و از آسیب وارد شدن با سلامت چشم جلوگیری نماید. بیشتر مصرف کنندگان در نظر سنجی های انجام شده بر این اعتقاد بودند که این لنز چشم کره ای استاندارد های لازم و با کیفیت را دارد.

محدوده نمره های محصولات این برند بیشتر بیماران را پوشش می دهد و و تقریبا برای هر نوع چشمی متناسب خواهد بود و بیشتر به این بستگی دارد که نسخه لنز چشم مصرف کننده از سوی چشم پزشک چگونه تیین شده باشد.

در مورد لنز فرشکن بیشتر بدانید

چشم انسان همیشه در معرض اشعه های فرا بنفش خورشید قرار دارد و بهتر است بدانید که می تواند آسیب جدی به آن وارد کند، در نتیجه متخصصان برای جلوگیری از آسیب ها در این لنز از فناوری استفاده کرده اند که براحتی از ورود این اشعه ها به چشم جلوگیری می کند. همچنین برای لذت بردن از محیط پیرامون از یک طراحی خاص استفاده شده است که به لبه نوری شناخته می شود.

لنز فرشکن از سری لنزهایی است که دارای سطح هیدروفیلی بوده و همین باعث شده تا با وجود آب به مقدار لازم بسیار راحت باشد. وجود رطوبت در لنز یک مزیت عالی دارد که باعث می شود از خشک شدن و قرمزی چشم بخوبی جلوگیری شود و همیشه چشم حالت طبیعی و سفیدی خود را داشته باشد.

این مارک لنز بسیار روان بوده و این را مدیون دو عامل بکار برده شده در آن به نامهای اسید هیالورونیک و هیدارتاسیون است که در طی سالها تلاش متخصصان چشم پزشکی شاغل در زمینه لنز تماسی بدست آمده است و استفاده از آنها را بسیار راحت کرده است.

چشم انداز لنز فرشکن

فرشکن معتقد است ظاهر انسان با روح او در ارتباط مستقیم است و هر چه اولی زیباتر باشد به لحاظ روحی تاثیر بسزایی در افراد ایجاد می شود. این کمپانی تمام رنگهایی را که در آسمانها و زمین مشاهده می کنید را با ایده هایی پر از شور و اشتیاق به طریق کاملا تخصصی در لنزهای رنگی خود بکار برده است.

سایه هایی خاص برای شخصیت های متفاوت به طوری که هر کس به هر رنگی که علاقه داشت بتواند به راحتی آن را برگزیده و ظاهر خود را کاملا تغییر دهد. این ها همه یعنی حرکت به سمت یک زندگی زیبا و ایده آل برای شما.

محصولات لنز طبی

لنز طبی فرشکن فصلی بوده و برای کسانی است که مشکل بینایی دور بینی و نزدیک بینی داشته و می خواهند به جای عینک طبی برای اصلاح بینایی از لنز استفاده کنند.

این لنز طبی دارای طراحی لبه های نوری بوده که دید بیمار را روشن و واضح می کند. به این محصول اعتماد کنید و چشمان خود را به آن بسپارید و برای اولین بار یک لنز چشم با محتوای آب بالا را تجربه کنید. با مهار کننده اشعه ماوراء بنفش که محافظت بیشتری به چشم شما می بخشد ، می توانید روزهای با اعتماد به نفس و شفاف تری را پیش رو داشته باشید.

محصولات لنز رنگی

لنز رنگی فرشکن فصلی بوده و بیشتر استفاده زیبایی دارد و در انواع نمره های هم تولید می شود تا علاوه بر تغییر رنگ طبیعی چشم برای اصلاح بینایی افراد نیز مناسب باشد.

این لنزهای آرایشی با رنگهای منحصر به فرد طراحی شده اند بنابراین می توانید بدون اینکه نگاه شما مصنوعی باشد رنگ چشم خود را تغییر دهید. لنز فرشکن نه تنها زیبا به نظر می رسد بلکه راحتی خوبی هم دارد و بخاط جایگزین کردن در مدت معلوم به لحاظ بهداشتی خیلی می توانند به سلامت چشم کمک کنند.

ویژگی های لنز فرشکن

  • استفاده از سه نوع رنگ به شکل 3 تن بصورت کاملا درخشان برای داشتن یک نگاه با عمق بالا.
  • فراهم کردن یک راحتی و آرامش برای چشم برای کمک به حفظ سلامت آن.
  • لنز فرشکن منطقه نوری را کاملا افزایش داده تا بتواند دید کاملا واضح را برای چشم ارائه دهد.
  • رسیدن اکسیژن بیشتر از طریق لنز با استفاده از تکنولوژی هیدرو میکروازولشن
  • طراحی منحصر به فرد دور لنز برای پوشش کامل قسمت رنگی چشم
  • استفاده از فن آوری های روز دنیا برای دفع اشعه های مضر
  • راحتی و سبکی در حد استانداردهای بین المللی در محصولات سلامت چشم
  • نگه داشتن رطوبت چشم با استفاده از درصد آب مناسبی که دارد

لنز فرشکن در کشور سنگاپور تولید می شود و خیلی زود توانسته تا در بازارهای اروپایی برای خود طرفداران زیادی پیدا کند به طوریکه هم اکنون در ایران از سوی خانم های زیبای ایرانی درخواست زیادی برای خرید آن می شود و فروشگاه ما خود را موظف می داند تا به تمام نیازهای مصرف کنندگان پاسخ داده و تمامی محصولات را در انواع مختلف برندها فراهم آورد.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+