لنز ماهانه ❤️ نمایندگی خرید لنز چشم ماهیانه طبی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 11 نتیجه

فروش ویژه
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان950.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
580.000 تومان1.600.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
720.000 تومان2.000.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان

لنز ماهانه

خرید لنز ماهانه

امرزوه با پیشرفت فناوری در زمینه ساخت لنز ماهانه برای مصرف کنندگان این امکان فراهم شده تا بتوانند آنها را با یکدیگر مقایسه کرده و با توجه به نسخه خود یک برند لنز را انتخاب کنند. معمولا هر شخصی با کمک پزشک می تواند تشخیص دهد که کدام مارک لنز برایش بهتر است. توجه اشته باشید که هر یک از انواع لنز خصوصیات خاص خود را دارند.

در این مقاله ، ما به شما کمک می کنیم تا در مورد لنزهای ماهیانه اطلاعات بیشتری بدست آورید :

آیا لنز ماهانه برای شما مناسب است؟

اکسیژن با باز شدن چشم از طریق قرنیه به چشم شما وارد می شود و لنز ماهانه که معمولا لنز سیلیکون هایدروژل نیز هستند باید قابلیت نفوذ پذیری اکسیژن بالایی داشته باشد تا بتواند سلامت چشم را بخوبی تامین کند. لنز سیلیکونی نسبت به لنز هایدروژل تا 5 برابر بیشتر می تواند اکسیژن را از خود عبور دهد.

می توانید از لنز ماهانه به مدت 30 روز استفاده کنید و در این مدت به جز موقع خوابیدن دائما آنها را در چشم خود داشته باشید. البته به طور دوره ای مراجعه به اپتومتریست فراموش نشود. خوابیدن با لنز ماهیانه اصلا مورد قبول نیست و می تواند خطراتی را برای چشم شما به همراه داشته باشد که یکی از آنها محروم شدن چشم از اکسیژن خواهد بود. حتی موارد دیگری مانند عفونت های قرنیه و خشکی چشم نیز شامل آن می شوند.

از آنجا که تعداد این نوع لنز چشم یک جفت است نسبت به لنز یکبار مصرف دارای قیمت کلی پایین تری است. شما باید آنها را در پایان هر ماه نه هر روز دور انداخته و با یک جفت جدید جایگزین کنید. بنابراین شما تعداد 12 جفت را بصورت سالانه نیاز باید خریداری نمایید. اینگونه برای محیط زیست هم تولید زباله کمتری می شود.

فراموش نکنید که همیشه قبل از گرفتن لنز ماهانه جدید با optometrist خود مشورت کنید.

مزایای لنز طبی ماهانه

در بازار لنز ماهانه به لنز فصلی هم شناخته می شود و علت آن هم این می باشد که داخل بسته بندی آنها سه جفت لنز ماهیانه وجود دارد که وقتی از هر سه آنها استفاده کنید مدت زمان 3 ماه طول می کشد تا مصرف شوند و نکته قابل توجه این است که هر جفت آنرا باید بعد از یک ماه دور بیاندازید. در ادامه می خواهید در مورد مزیت های این نوع لنز بیشتر برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید :

شش مزیت برتر که لنز ماهانه دارد

این مزیت ها را به هفت قسمت مختلف تقسیم کردیم و از شما می خواهیم که برای آشنایی بهتر با آنها بدقت در مورد شان فکر کرده و با سایر انواع لنز سالانه نیز مقایسه کنید.

برای پیدا کردن لنز ماهانه متناسب با شما می توانید در طول زمان چند مارک لنز طبی را امتحان کنید. این می تواند یک ایده کاملا مناسب به نظر برسد. به این روش قبل از اینکه خود را محدود به استفاده از یک نوع محصول کنید، نمونه های دیگری را نیز تجربه کرده باشید.

یک مورد مهم که در مورد لنز تماسی وجود دارد این است که آنها را می توانید در طول مدت های مختلف استفاده کنید که یک از آنها لنز طبی ماهانه است. هر کدام از آنها یکسری قوانین برای استفاده دارند که بر اسا مواد تشکیل دهنده و خصوصیاتی که دارد باید نگهداری و استفاده شوند.

داشتن قیمت پایین تر

اگر تصمیم گرفته اید که از یک محصول لنز چشم برای مدت طولانی استفاده کنید خرید لنز ماهانه بهترین راه برای صرفه جویی بابت هزینه پرداخت شده است. برای استفاده از لنز روزانه باید تعداد بالایی لنز را بخرید تا هر روز تعویض شوند، اما عاقلانه تر این است که از یک جفت استفاده کنید که نیازی به تعویض روزانه نداشته باشد. این طوری کمترین هزینه را بابت لنز پرداخت کرده اید.

ایجاد ضایعات کمتر

لنز ماهانه نسبت به لنز یکبارمصرف زباله کمتری تولید کرده و علت هم این است که با هر بار استفاده از لنز روزانه مجبور هستید که یک جفت از آن را داخل زباله دان بیاندازید در صورتی که رای لنز ماهیانه دیگر این کار تا یک ماه انجام نخواهد شد. البته بهتر است که بدانید این لنزها از جنس پلاستیک بوده و کاملا با محیط زیست اطراف شما سازگاری دارند.

برای مسافرت راحت هستند

با داشتن این نوع از لنز چشم در مسافرت استرس کمتری خواهید داشت. این می توان یکی از دلایلی باشد که بجای سایر لنزها از لنز ماهانه استفاده کنید. ار وقتی می خواهید به مسافرت بروید از لنزهای یکبارمصرف استفاده کنید دائما استرس خواهید داست که مبادا تمام شده و به مشکل بخورید. اما این لنزها خیال شما را تا 30 روز راحت نگه می دارند.

فقط کافی است که یکسری لوازم جانبی مانند محلول لنز و جالنزی را با خود بهمراه داشته باشید تا وقتی که آنها آلوده شدند براحتی به کمک مایع لنز تمیز و ضدعفونی کرده و در داخل جالنزی نگهداری نمایید. حتی آنا می توانند یک پشتیبان خوب برای عینک باشند که هر لحظه ممکن است بخاطر یک حادثه بشکند و یا گم شود.

فراموش نکنید که اگر با لنز ماهانه سفر می کنید حتما یک جفت برای پشتیبان با خود بهمراه داشته باشید تا در صورت لزوم استفاده شوند.

یکی دیگر از موارد راحتی این است که می توانید آنها را موقع ورزش و یا رفتن به استخر بیرون آورده و مجددا بعد از انجام فعالیت های ورزشی خود بپوشید. این مزیت باعث خواهد شد تا لنز شما در معرض آلودگی و خاک قرار نگیرد و خراب نشود. لنز ماهانه به تنفس چشم در طول روز خیلی کمک  می کند و با آن احساس راحتی خواهید داشت.

مناسب برای چشم های حساس

اگر از آن دسته افرادی هستید که دچار خشکی چشم می شوید و یا به گرد و خاک حساسیت دارد استفاده از لنز ماهانه برای شما توصیه می شود. آنها طوری طراحی شده اند که تمایل زیادی به خشک شدن ندارند و رطوبت چشم را هم بخوبی فراهم می کنند. تمامی عواملی که چشم را تحریک می کند را کنترل کرده و بخاطر ماندگاری بالا می توانند بدون نگرانی، راحتی بیشتری به شما ارائه دهند.

دوام و مقاومت بالای لنز ماهانه

لنز ماهانه علاوه بر راحتی که برای چشم فراهم می کنند ، در مقابل چربی هایی که به سطح آن می چسبد مقاوم بوده و حتی بعد از تمیز کردن آنها عملکرد بهتری را از خود بروز می دهد. تولید کنندگان به پیشرفت هایی در زمینه طراحی لبه نازک رسیده اند که دوام زیادی در برابر گرد و غبار دارد. شما باید بلافاصله آنها را تمیز کرده و در بهترین شرایط نگهداری نمایید.

موجود بودن بیشتر نمره ها

به خاطر داشته باشید که آنچه شما ممکن است بخواهید و آنچه در واقع به آن نیاز دارید، دو چیز متفاوت است. باید موقع خرید لنز تماسی خود دقت داشته باشید که تنها راحتی مهم نیست، بلکه باید نمره چشم شما را هم در خود داشته باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+