لنز روزانه ❤️ نمایندگی خرید لنز چشم روزانه طبی - رنگی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 5 نتیجه

400.000 تومان2.250.000 تومان
فروش ویژه
450.000 تومان550.000 تومان
700.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان

لنز روزانه

خرید لنز روزانه

احتمالا اگر تابحال از لنز تماسی استفاده کرده اید اسم لنز روزانه یکبار مصرف به گوشتان خورده است و حتی از آنها استفاده کرده اید. این طور نیست؟

در ادامه این مقاله شما عزیزان را با این نوع از لنز تماسی بیشتر آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

لنز روزانه یکبار مصرف

همانطور که احتمالا می دانید، لنزهای تماسی در سبک های مختلف لنز یکبارمصرف روزانه، لنز فصلی و لنز سالانه قرار می گیرند که هر کدام یک برنامه جایگزین متفاوت دارد. شما لنز روزانه یکبار مصرف را در اولین ساعات روز در چشم خود قرار می دهید و تمام روز از آنها استفاده می کنید و در پایان روز، آنها را دور می ریزید. صبح روز بعد، شما به سادگی از یک جفت جدید استفاده می کنید.

لنز روزانه یکبار مصرف به دلایل زیر عالی است

لنز روزانه در مقایسه با لنزهای دیگر دارای ویژگی های برجسته ای است که در ادامه به توضیح برخی از آنها می پردازیم :

  • دیگر لازم نیست مدت زمان استفاده از لنز را برای جایگزین کردن به یاد داشته باشید زیرا هر روز صبح باید از یک جفت جدید لنز روزانه استفاده کنید.
  • شما دیگر لازم نیست نگران تمیز و ضد عفونی کردن لنز تماسی خود باشید. این مراحل موقع استفاده از لنز طبی روزانه حذف می شوند.
  • مسافرت با این لنزها راحت تر است زیرا شما دیگر نیاز به نگهداری آنها در محلول و جالنزی ندارید.
  • آلرژی به چشم و عفونت های چشم کاهش می یابد زیرا لنزهای تماسی همیشه تمیز هستند.
  • چشم پزشکان توصیه می کنند که لنز روزانه یکبار مصرف برای چشم ها بسیار سالم است.
  • صرفه جویی در زمان، زیرا شما نیازی به اضافه کردن محلول یا شستشو دادن لنزهای خود نخواهید داشت.

لنز روزانه یکبارمصرف و محیط زیست

لنز روزانه یکبار مصرف برای محیط زیست بهتر است

صنعت لنز چشم در چند دهه گذشته بسیار پیشرفت کرده است. از طراحی لنز ضخیم لئوناردو داوینچی 500 سال پیش تا لنزهای فوق العاده نازک و نرم امروز.

شرکت های بزرگ و کوچک تلاش می کنند تا محصولاتشان با محیط زیست سازگار تر شوند. به عنوان مثال، در کمتر از یک سال، کمپانی بوش اند لومب توسط یک برنامه بازیافت بیش از یک میلیون لنز استفاده شده و تاریخ گذشته را از بین برد.

بسیاری از مردم از عینک استفاده می کنند و تلاش می کنند تا میزان کربن را کاهش دهند. اما آیا انتخاب عینک در مقابل لنز انتخاب عاقلانه ای است؟ بیایید ببینیم که کدام نوع بیشتر با محیط زیست سازگار هستند.

از نظر فنی، لنز یکبار مصرف بسیار راحت تر و آسان تر از عینک استفاده می شود. بیشتر افراد در سراسر جهان استفاده از لنز تماسی را بیش از عینک ترجیح می دهند.

تولیدکنندگان لنزهای تماسی در حال توسعه فن آوری و مواد خود فراتر از تخیل ما هستند. برخی از شرکت ها در حال تولید لنز هایی هستند که بعد از استفاده به طور کامل تخریب شده و به محیط زیست آسیبی وارد نکنند. این به طور کلی یک جهش بزرگی برای صنعت لنز در جهان است.

کدام با محیط سازگارتر است؟

برای پاسخ به سوال “کدام با محیط سازگارتر است” بیایید نگاهی به داده ها بیندازیم. مطمئنا، شما فقط باید هر دو سال یکبار عینک خود را تغییر دهید. اما مقدار پلاستیکی مورد نیاز برای ایجاد یک جفت عینک جدید در مقایسه با یک جفت لنز تماسی قابل توجه است.

در حالی که زباله های لنز حدود 9.125 گرم در سال است، عینک ها حدود 35 گرم تولید می کنند. این به این معنی است که یک جفت عینک ضایعات زیادی را تولید می کند. علاوه بر این، بیشتر عینک ها از پلاستیک سخت ساخته شده است که برای بازیافت بسیار مشکل است.

لنز تماسی بهتر است یا عینک

کدام بهتر است : لنز روزانه یا عینک ؟

مسأله “لنز روزانه در برابر عینک” اولین چیزی است که شما در هنگام استفاده از لنز به جای عینک به آن فکر می کنید. هر یک از ما باید قبل از تصمیم به خرید، از خود این سوال را بپرسیم و تصمیم آگاهانه بگیریم.

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از لنز های روزانه به جای عینک می پردازیم :

  • عینک ممکن است از روی صورت بر روی زمین افتاده و بشکند. اما لنزهای طبی روزانه داخل چشم قرار می گیرند، بنابراین شما مجبور نیستید در مورد پرت شدن آنها به بیرون  نگران باشید!
  • عینک می تواند در هنگام ورزش، ناراحت کننده و خطرناک باشد. در اکثر موارد، عینک دیگر در زمین بازی مجاز نیست. اما لنز روزانه را می توانید در هر ورزش، به استثنای ورزش های آبی، استفاده کنید. اما شما می توانید عینک های ضد آب برای ورزش های آبی استفاده کنید.
  • عینک روی دید محیطی شما تاثیر می گذارد. اما لنزهای تماسی اجازه می دهند تا یک دید کامل و واضح از محیط اطراف خود داشته باشید.
  • عینک ممکن است به چهره شما نیاید و سبک شما را از بین ببرد. لنز روزانه در انواع و رنگ های مختلف وجود دارد، بنابراین شما می توانید آنها را به تناسب لوازم یا خلق و خوی خود انتخاب کنید!

مراقبت از چشم با لنز روزانه

مراقبت از چشم با لنز روزانه یکبار مصرف

ما ثابت کرده ایم که در بسیاری از موارد، لنز روزانه بهتر از عینک است. آیا شما می دانید که کدام نوع لنز تماسی با محیط زیست سازگاری بیشتری دارد.

همه انواع لنز تماسی دارای مزایا و معایبی هستند. اما، در مجموع لنزهای روزانه گزینه بهتری برای شما هستند.

در مقایسه با لنزهای سالانه و فصلی، لنزهای یکبار مصرف روزانه به تمیز کردن نیاز ندارند. به این ترتیب، نیاز به استفاده از محلول لنز نیست در نتیجه در هزینه خرید هم صرفه جویی می شود.

5 دلیل برای استفاده از لنز روزانه یکبار مصرف

هنگامی که ما چند سال پیش فروش لنزهای تماسی را در ایران آغاز کردیم، لنز های روزانه مصرف کننده زیادی نداشتند. بیشتر مصرف کنندگان بدنبال لنزهایی بودند که هر چند ماه یک بار آنها را جایگزین کنند.

هنگامی که لنزهای روزانه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفتند تغییرات زیادی در بازار لنزهای فصلی و سالانه بوجود آمد. از آنجا که شما این لنزها رو ابتدای روز در چشم می گذارید و در پایان روز آنها را دور می اندازید مزایای کلیدی زیادی خواهند داشت.

اگر از خودتان می پرسید «آیا باید لنزهای روزانه یکبار مصرف را استفاده کنم؟»، این مقاله برای شماست. در اینجا شش دلیل مهم وجود دارد که ما این لنزها را دوست داریم :

بهترین گزینه برای حفظ سلامت چشم

انباشته شدن چربی ها، میکروب ها و باکتری ها، همه مواردی هستند که در مورد لنزهای تماسی خواهند بود. این فقط در طول مدت استفاده طولانی از یک جفت لنز اتفاق می افتد. در حالی که کارشناسان متوجه شده اند اغلب کسانی که لنزهای یکبار مصرف دارند چشم هایشان سالمتر است.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد پیشرفته امروزه این لنزها در اوج مصرف خود قرار گرفته اند، زیرا آنها امن تر هستند و خطر ابتلا به عفونت را کاهش می دهند.

بدون نیاز به تمیز کردن آنها

نگهداری از لنز رنگی روزانه نیاز به تلاش زیادی دارد. شما باید قبل از دست زدن به آنها دستان خود را بشویید، نگران آلودگی هایی که در محیط اطراف شماست حتما باید باشید، آنها را بعد از بیرون آوردن تمیز کرده و در جالنزی حاوی محلول نگهداری کنید و بسیاری از موارد بهداشتی دیگر.

این یک مشکل بزرگ است! متاسفانه اکثر متخصصان مراقبت از چشم زیاد این لنزها را توصیه نمی کنند، زیرا می توانند خطر مشکلات خاصی را برای چشم افزایش دهند. لنزهای روزانه یکبار مصرف بهترین گزینه هستند. شما می توانید تمام مراحل تمیز کردن را حذف کنید.

راحتی در نگهداری

لنزهای تماسی فصلی و سالانه نه تنها نیاز به ضدعفونی و تمیز کردن کامل دارند، بلکه نیاز به مراقبت نیز دارند، باید همیشه تاریخ تعویض آنها را بیاد داشته باشید و محلول لنز مناسب آنها را تهیه نمایید. موقع رفتن به رختخواب باید آنها را با محلول شستشو داده و در جالنزی نگهداری کنید. علاوه بر اینها استفاده از آب برای تمیز کردن لنز می تواند عفونت جدی و حتی کوری را ایجاد کند.

اما نگران نباشید با استفاده از لنزهای روزانه یکبار مصرف دیگر این مشکلات را نخواهید داشت چن باید هر شب آنها را دور بیندازید و روز بعد از یک جفت لنز جدید استفاده کنید.

ایده آل برای افراد در حال مسافرت

لنزهای تماسی روزانه یکبار مصرف بدون هیچ مشکلی شما را در سفر همراهی می کنند. چند جفت آنها را با خود حمل کنید و مراقبشان باشید. شما هر روز صبح می توانید یک جفت تازه را باز کنید و هنگامیکه شب نزدیک می شوید، آن را بردارید. بدون جالنزی، بدون محلول شستشوی مخصوص و بدون هیچ زحمتی.

به یاد داشته باشید، لنزهای روزانه یکبار مصرف فقط برای یک سفر کوتاه توصیه می شود، زیرا ممکن است بیش از اندازه تعداد و در نتیجه هزینه آنها بالا برود.

رفع مشکل استفاده از ریمل مژه و ابرو

هر کسی که به طور مرتب آرایش می کند، مخصوصا ریمل مژه و ابرو، احتمالا با لنز روزانه یکبار مصرف برایش مناسب تر خواهد بود. مواد آرایشی تمایل دارند باکتری ها را در خود جای دهند، که هرگز هنگام استفاده از لنز تماسی چیز خوبی نیستند چون مواد آرایشی می تواند به لنزهایتان برسند.

در این مواقع استفاده از این لنزها بدین معناست که دیگر باکتریهای جذب شده توسط مواد آرایشی نمتوانند به چشم شما آسیب وارد کنند. در صورتی که به سطح لنز بچسبند خطری نخواهند داشت چون باید در انتهای روز دور انداخته شوند.

اکنون که شما با لنز روزانه یکبار مصرف بیشتر آشنا شدید ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید و پس از بررسی های لازم لنز مناسب خود را از بین مجموعه گسترده ای از لنزهای تماسی موجود در فروشگاه لنزویژن را انتخاب کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+