لنز کوپرویژن انگلستان ❤️ نمایندگی خرید لنز طبی کوپرویژن ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 2 نتیجه

580.000 تومان1.750.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان

لنز کوپرویژن

خرید لنز کوپرویژن

کمپانی لنز کوپرویژن CooperVision در کشور انگلستان واقع شده و در زمینه تولید لازم مراقبت از چشم فعالیت می کند. در زمینه لنزهای تماسی این شرکت اولین لنز یکبارمصرف خود را در سال 1997 تولید و به بازار عرضه نمود.

در سال 2004 این شرکت به تکنولوژی منحصر به فرد دست یافت که در تولید محصول مولتیفیکال کمک شایانی کرد. در حال حاضر این مجموعه سرشار از محصولاتی مانند لنز بایوفینیتی است که برای اصلاح مشکلات بینایی رایج مانند آستیگماتیسم، دوربینی و نزدیکبینی بکار برده می شودند و به مصرف کننده اجازه می دهند و که همزمان در فاصله های مختلف دید خوبی داشته باشند.

قیمت خرید لنز کوپرویژن

قیمت خرید لنز کوپرویژن خیلی مناسب بوده و در فروشگاه لنزویژن تمامی محصولات موجود در ایران را می توانید با مراجعه به ابتدای همین صفحه خریداری نمایید. تیم تحقیق و توسعه این شرکت در زمینه ارائه فن آوری های جدید و تولید محصولات با کیفیت بالا تلاش های روز افزونی را انجام می دهد و انواع لنز طبی فصلی را به بازار عرضه نموده است.

در واقع این برند یک نام تجاری معتبر است که می تواند سلامت چشم شما را تضمین کند. بیش از 30 سال است که محصولات این کمپانی در سرتاسر دنیا بدست مصرف کنندگان لنز تماسی می رسد و توانسته است با این طیف گسترده ای بسیاری از نیازها را برطرف کند و شیوه زندگی مردم را تغییر دهد.

ویژگی های لنز کوپرویژن

  • استفاده از فن آوری های جدید برای داشتن دید کامل و کنترل رطوبت چشم. فقط کافی است لنز کوپرویژن را یکبار امتحان کنید.
  • استفاده از نوآوری هایی که در صنعت تولید لنز چشم بی نظیر هستند. این چیزی است که از این برند انتظار می رود.
  • مشارکت در زمینه تحقیقات با شرکت های بزرگ دنیا که برای تولید محصولات مراقبت از چشم فعالیت می کنند.
  • تحقق بخشیدن به نیازهای تصحیح بینایی در سرتاسر دنیا با استفاده از علم چشم پزشکی و پیشرفت های فراوان در بهبود بخشیدن به سلامت چشم.
  • احترام به مصرف کننده با انجام کار بر اساس صداقت و اعتماد در زمینه این کسب و کار بزرگ در جهان.
blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+