لنز هارد Rgp ❤️ لنز تماسی هارد - نمایندگی خرید لنز طبی هارد ❤️ لنزویژن

در حال نمایش یک نتیجه

1.400.000 تومان2.800.000 تومان

لنز هارد

خرید لنز طبی هارد

خرید لنز طبی هارد

لنز هارد یک نوع لنز تماسی برای بهبود و اصلاح مشکلات بینایی مانند قوز قزنیه است که در ایران بیشتر به لنز سخت شناخته می شود. افراد زیادی در ایران هستند که از لنزهای طبی استفاده می کنند، اما بسیاری از آنها با این نوع لنز که به Rgp contact lens نیز شناخته می شود نا آشنا هستند.

در سالهای اخیر لنزهای طبی هارد در ایران مورد استفاده این بیماران قرار گرفته اند و بخاطر کیفیت و اکسیژن رسانی خوبی که دارند توانسته اند رضایت کامل مصرف کنندگان خود را بدست آورند.

سه نوع لنز سخت وجود دارد :

  1. لنزهای سخت (PMMA) ، نوع اولیه لنز بودند و اکنون تقریباً منسوخ شده اند.
  2. لنزهای سخت GP که از آکریلات فلوئوروسیلیکون ساخته شده اند.
  3. لنزهای نرم، که از پلاستیک ژله مانند ساخته شده و اولین بار در سال 1971 به بازار عرضه شدند.

لنزهای سخت GP همچنین به عنوان نفوذپذیری گاز شناخته می شوند. چشم پزشک شما ممکن است آنها را GP یا RGP بنامد.

ویژگی های لنز چشم هارد

  • لنز چشم هارد از مواد پلاستیکی بادوام و محکمی ساخته شده اند و براحتی اکسیژن را به چشم بیمار منتقل کرده و سلامت آن را تضمین می کنند. از آنجا که رطوبت زیادی مانند لنزهای نرم ندارند در برابر رسوبات بخوبی مقاومت می کنند و باکتری ها را از سطح لنز دور می کنند.
  • این لنزها براحتی تمیز و ضدعفونی می شوند و بخاط جنس محکم خود مدت بیشتری می توانند مورد استفاده قرار گیرند. در چشم کاملا راحت بوده و رطوبت خود را در طول مدت استفاده حفظ می کنند.
  • لنز هارد شکل خود را بخوبی حفظ می کند و در مقایسه با لنز تماسی دیگر دید بهتری را برای بیمار فراهم می کند.

چرا لنز هارد بسیار راحت هستند؟

لنزهای هارد همانند لنزهای سخت قدیمی PMMA نیستند. از یک طرف مواد این نوع لنز چشم اجازه می دهد تا اکسیژن از لنز عبور کند و به قرنیه شما برسد. در لنزهای سخت قدیمی اکسیژن قابلیت نفوذ نداشت.

این نوع لنز برای هر فردی به طور سفارشی هم ساخته می شود بدین صورت که ابتدا چشم پزشک پس از انجام معاینات شکل دقیق قرنیه شما را اندازه گرفته و پس از اندازه گیری و بدست آوردن اطلاعات دیگر نسخه لنز چشم شما را تجویز می کند.

با پیشرفت در زمینه ساخت لنز هارد دیگر این لنزها خیلی کوچک نیستند و با قطرهای بزرگتر و لبه های باریک و هموارتر از گذشته ساخته می شوند. همچنین سطح پشت لنز بخوبی با قرنیه خود را هماهنگ می کند.

تمام این تغییرات منجر به لنزهایی می شوند که به خوبی روی چشم متمرکز شده و راحتی خوبی دارند و دید واضحی را برای بیمار فراهم می کنند.

برخی حقایق در مورد لنزهای هارد

بیشتر مردم فکر می کنند که لنز هارد در چشم راحت نخواهد بود، در صورتی که این تفکر غلطی بوده و این لنزها مانند لنز تماسی نرم راحتی طولانی مدتی را برای شما فراهم می کند.

با این حال ، لنزهای نرم در ابتدا که مورد استفاده قرار می گیرند راحتی اولیه بهتری را ارائه می دهند، در حالی که لنزهای هارد به یک دوره اقتباس مختصر احتیاج دارند و این به دلیل اندازه لنز است، نه ماده لنز. با گذشت زمان به آنها عادت خواهید نمود.

این نوع لنز نسبت به لنزهای نرم از سایز کوچکتری برخوردار هستند و هنگامی که پلک می زنید آنها را در چشم خود احساس می کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+