نمایش دادن همه 36 نتیجه

لنز مردانه

خرید لنز مردانه

با توجه به اینکه امروزه دیگر عینک های طبی کم کم دارند به فراموشی سپرده می شوند و جای خود را به لنز های تماسی می دهند تولید کنندگان بر آن شدند تا لنزها را طوری طراحی کنند که در میان آنها لنز مردانه هم موجود باشد. علاوه بر اینکه آقایان می توانند برای اصلاح عارضه های بینایی خود مانند دور بینی و نزدیک بینی از آنها استفاده کنند امکان استفاده از لنز طبی رنگی و لنز رنگی را نیز خواهند داشت. لنز زنانه و مردانه یکی به شمار می رود و مهم نسخه لنز چشم است که باید مخصوص هر شخص باشد.

لنز رنگی مردانه

لنز رنگی مردانه را بیشتر برای استفاده به عنوان لنز رنگی زیبایی می پوشند. اما آنها نمی دانند که قبل از خرید حتما باید در مورد انواع آنها و اینکه مناسبشان هستند اطلاعاتی بدست آورند.

به طور مثال کسی که می خواهد از لنز رنگی طبیعی استفاده کند باید بداند که در صورت عدم رعایت بهداشت آن و درست نگهداری نکردن به احتمال زیاد باعث مشکلاتی برای بینایی او خواهد شد. شما تصور کنید که یک لنز چشم مردانه مدتها در تمام ساعات روز  در چشم شما باشد و بعد از تماس با انواع آلودگی های موجود در فضایی که حضور داشتید با آن بخوابید. خب مسلم است که احتمال از دست دادن بینایی در این موارد زیاد خواهد بود.

نرسیدن اکسیژن به اندازه کافی به چشم در صورت آلوده بودن آن به انواع چربی های پروتئینی و حتی تقلبی و یا بیکیفیت بودن آن برند لنز  می تواند برای همیشه شما را از داشتن چشم هایی زیبا محروم کند. در نتیجه سلامت چشم خود را جدی بگیرید و مواظب این عضو حساس و اصلی بدن خود باشید.

لنز مردانه و این نکات مهم

هر نوع لنز مردانه ای می تواند در صورت عدم رعایت بهداشت موجب عفونت داخل چشم شده و حتی سوزش، خارش و خشکی چشم را به همراه داشته باشد. چه لنز طبی باشد و چه رنگی تنها راه برای عبور اکسیژن مرکز آن است که هرگز با رنگدانه پوشیده نمی شود و معمولا نازک تر است. پس خیلی باید در تمیز بودن آن دقت به خرج دهید.

پیشنهاد می کنیم قبل از آنکه به خرید لنز مردانه فکر کنید مقداری در مورد انواع مارک لنز رنگی و مارک لنز طبی تحقیق و بطور کامل آنها را بررسی کنید. ویژگی های هر یک با نوع دیگر آن مقداری فرق می کند و ممکن است لنزی که برای یک بیمار یا مصرف کننده خوب باشد برای فرد دیگری مناسب نباشد و چشم او را اذیت کند. البته بهترین کسی که می تواند در این زمینه به شما کمک کند یک متخصص اپتومتریست خواهد بود.

نحوه نگهداری از لنز چشم مردانه

برای اینکه بتوانید خطرات لنز چشم مردانه را کمتر کنید باید به طور کاملا درستی از آنها نگهداری کنید. لنز را باید هر دفعه که آخر وقت از چشم بیرون می آورید با مایع لنز شسته و با نوک انگشتان خود آلودگی ها را از سطح آن پاک کنید. در واقع تنها را برای تمیز کردن لنز همین محلول لنز است.

سپس باید لنز مردانه خود را در یک جالنزی حاوی محلول بگذارید و موقع بستن درب آن مراقب باشید که پاره نشود. صبح رو بعد ایتدا باید با آب و صابون شروع به شستن دستهای خود کنید و کار خود را با دیدن آموزش گذاشتن لنز در چشم که در قسمت بلاگ لنزویژن است آغاز نمایید. به محض اینکه لنز با چشم در تماس شد خود را به آن چسبانده و در سر جای خود قرار می گیرد. نگران بیرون آوردن آن هم نباشید چون آموزش برداشتن لنز از چشم هم در سایت قرار داده شده است.

در صورتی که بر اثر استفاده نادرست قرنیه چشم مصرف کننده آسیب ببیند برای درمان آن باید به چشم پزشک مراجعه نمود. اگر برای اولین بار است که می خواهید از لنز زیبایی مردانه استفاده کنید ممکن است که به آن حساسیت داشته باشید و در ابتدا بخاطر سازگار نبودن آن مارک لنز با چشم شما کمی احساس سوزش و یا خارش در چشم خود داشته باشید. معمولا با مقداری قطره مرطوب کننده لنز مشکل برطرف می شود، اما در صورت تداوم حتما با چشم پزشک مشورت نمایید.