لنز مارشال پرتی آیز Marshal Pertty ❤️ نمایندگی لنز ایتالیا ❤️ لنزویژن

در حال نمایش یک نتیجه

790.000 تومان830.000 تومان

لنز مارشال

خرید لنز رنگی مارشال پرتی آیز

لنز مارشال پرتی آیز انتظار شما برای داشتن یک رنگ پر جنب و جوش را به پایان رسانده و راحتی بیشتری را نسبت به سایر برندهای لنز رنگی بهمراه می آورد. آنها لنزهای زیبایی هستند که در رنگهای مختلف و نمره دار در دسترس هستند تا رنگ چشم طبیعی شما را تغییر داده و باعث بهبود بینایی شوند. طیف رنگهای موجود از فن آوری های جدید و رنگدانه های زیبا تشکیل شده اند.

قیمت خرید لنز مارشال

در صورتی که هنوز از قیمت خرید لنز مارشال پرتی آیز استفاده نکرده اید می توانید چند رنگ از آن را امتحان کنید. همانطور که می دانید ما در لنزویژن یکی از بزرگترین محدوده لنز تماسی طبیعی را فراهم آورده ایم که مارکهای مشهور از جمله لنز رینبو ، بلا ، سولکو و آناستازیا را شامل می شود. اکنون ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستیم، بنابراین حتی در انتخاب های بعدی خود دست شما باز تر خواهد بود.

چرا لنز مارشال یک انتخاب خوب است ؟

هنگام جستجو برای خرید لنز زیبایی و طبی، یکی از مارکهای محبوب لنز مارشال است. این لنزهای تماسی آرایشی را می توان در انواع طبی و رنگی خریدداری نمود و تقریبا برای هر نوع سایه و سبک چشم طبیعی متناسب هستند. این لنز با داشتن سایه های مختلف و سطح بالایی از کیفیت، پوشش کامل و راحتی را بهمراه دارد. می توانید به عنوان بهترین لنز برای چشم های تیره و قهوهای از آن استفاده کنید.

هنگام خرید لنز رنگی برای داشتن راحتی بی نظیر همیشه از نوع لنز تماسی نرم استفاده کنید. لنز مارشال با استفاده از فرآیندهای تولیدی پیشرفته و مود بسیار نرم و آب دوست برای راحتی بیشتر در چشم ساخته شده است. این لنز حاوی مقدار زیادی آب است که باعث می شود حتی بعد از استفاده طولانی مدت احساس هیدراته خوبی داشته باشید. همچنین باعث نفوذ اکسیژن برای تقویت سلامت چشم می شود.

ویژگی های لنز مارشال پرتی آیز

لنز مارشال فرآیندهای مختلفی را برای ساخت سپری می کند و همچنین با داشتن 38٪ آب از لنزهای سالانه راحتی بیشتری را ارائه می دهد. چه طبی آرن را بخرید و چه زیبایی، هر کدام دارای ویژگی های زیر هستند:

  • این لنز از تکنولوژی های پیشرو در تولید خود بهره برده است و لایه های پیشرفته برای محافظت از چشم فراهم کرده که می تواند در برابر پروتئین ها و رسوبات مقاومت کند. علاوه بر این به مرطوب شدن چشم کمک می کند تا احساس تازه ای را برای چشم ها بوجود آورد.
  • لنزهای مارشال دارای قابلیت نفوذپذیری اکسیژن هستند که به چشم این امکان را می دهم به طور مداوم تنفس داشته باشد و از آن در طول مدت استفاده محافظت می کند.
  • با رنگ های پر جنب و جوش و زیبا در سری رنگی خود باعث می شود تا چشمان شما متمایز از دیگران شود. با وجود رنگدانه های عمیق و طرح طبیعی، می توانید مطمئن باشید که برای هر رنگ چشم ، پوشش متناسب خود را به دست می آورید.

سبک جدیدی از زیبایی با لنز مارشال

این که آیا بتازگی می خواهید از لنز رنگی استفاده کنید یا قصد تقویت رنگ چشم خود را دارید، شما می توانید مطمئن باشید که با لنز مارشال می توانید یک نگاه جدید داشته باشید که کاملا جذاب و حیرت آور است.

همچنین این برند لنز دارای سبک های نمره دار است که می توانید بعد از تجویز پزشک و برای تقویت بینایی خود از آنها استفاده کنید. با وجود مواد ممتاز که در آن ترکیب شده می توانید اطمینان داشته باشید که سطح تماس لنز با چشم شما کاملا صاف و امن خواهد بود.

بسته به انتخاب شما ممکن است برای ظاهر خود رنگ خاصی را در نظر داشته باشید. خوشبختانه این برند دارای رنگهای زیبا و متنوع در گالری خود می باشد. حتما به طیف کامل رنگهای آن نگاهی بیندازید و از تغییر رنگ چشم خود هیجان زده شوید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+