لنز فانتزی Fancy lens ❤️ خرید لنز فانتزی برای مهمانی و جشن ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 5 نتیجه

440.000 تومان480.000 تومان
540.000 تومان600.000 تومان
650.000 تومان900.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان

لنز فانتزی

خرید لنز فانتزی

لنز فانتزی یک طراحی بسیار زیبا دارد تا با آن در مهمانی هالووین شرکت کرده و از ظاهر فوق العاده سرگرم کننده آن لذت ببرید. با این نوع لنز رنگی جلوه ای بی نظیر خواهید داشت. همچنین نه تنها قسمت رنگی چشم را بخوبی پوشش می دهند بلکه به هر کسی که از آن استفاده کند ظاهری خیره کننده و شگفت انگیز می دهد. ما در لنزویژن چند نمونه برتر از برندهای این لنز را فراهم کرده ایم که مشتریان عزیز می توانند آنها را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

خرید لنز فانتزی

شما می توانید از بین رنگبندی های کاربر پسند هر کدام را که خواستید انتخاب کنید و با لباس جشن هالووین خود کاملا ست نمایید. محصولات ما به طور گسترده با ارائه بهترین کیفیت لنزهای رنگی فانتزی که متناسب با هر نوع سلیقه است، در جهان معروف هستند. شما فقط یک قدم تا خرید لنز فانتزی فاصله دارید!

از آنجا که ما پخش کننده اصلی این لنها در ایران هستیم، به شما مشتریان عزیز اطمینان می دهیم که همه برندهای ما جزو جدیدترین ها و شیکترین ها هستند. هنگام خرید از لنزویژن می توانید این نوع لنز را در سبک، طرح و قیمتهای مختلف انتخاب کنید.

خصوصیات این نوع لنزها

  • مرکز لنز فانتزی شفاف است و به مصرف کننده اجازه می دهد که دید خوبی داشته باشد و چشم را تحریک نمی کند.
  • مناسب برای هر نوع چشم که بخوبی باعث می شود کسی که آن را در چشم خود گذاشته احساس کند که از همان لحظه در جشن مهمانی حضور دارد.
  • تمامی لنزها دارای گواهی CE هستند و مجوز خود را از FDA آمریکا دریافت نموده اند.

توجه: اگر قبلا از این نوع لنز طبی رنگی استفاده نکرده، باید کمی صبوری به خرج دهید تا چند ساعتی در چشم شما بوده تا به آنها عادت کنید.

انواع لنز فانتزی را امتحان کنید

انواع مختلف لنز فانتزی بخصوص در برند رینبو محبوب هستند. بعضی اوقات به آنها لنز هالووین هم گفته می شود، به این علت که بسیاری از آنها در جشن های هالووین استفاده می شوند. قیمت مناسبی دارند و و مدت استفاده از آنها از 3 ماه تا 12 ماه می تواند متغیر باشد. فرصت خرید اینمارک لنز را از دست ندهید. ما این لنزها را براحتی در دسترس شما قرار داده ایم.

رنگهای موجود متناسب با سلیقه تمامی افراد تهیه شده و براحتی می توانید رنگ چشم خود را با لباسها و کیف خود در تناسب قرار دهید. ما همیشه در این تلاش هستیم تا طیف وسیعی از لنزهای فانتزی را تهیه کنیم تا انتخاب شما راحت تر شود.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+