لنز عروسکی Teddy lens ❤️ خرید لنز عروسکی در انواع مدل ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 3 نتیجه

1.400.000 تومان
1.400.000 تومان

لنز عروسکی

لنز عروسکی هم مانند لنز فانتزی و لنز هالووین به تازگی به چرخه محصولات لنز رنگی اضافه شده و اگر از کسانی هستید که تصمیم به خرید آنها دارید بهتر است که بدانید سایز آنها از عنبیه در برخی برندها مقداری بزرگتر است. بعضی از خانم های جوان برای مهمانی های دوستانه برا جلب توجه اطرافیان به دنبال این مدل لنز چشم می گردند و از طرح های آن بخوبی استقبال می کنند.

خرید لنز عروسکی

بیشترین استفاده از این گونه لنزها بیشتر کشورهای آسیایی و بخصوص کره جنوبی است. در فروشگاه های لوازم آرایشی معمولا خرید لنز عروسکی جزو وسایل جانبی زیبایی محسوب می شود. این نوع لنز با توجه به اینکه چهره شما را مانند شخصیت های عروسکی نشان می دهند در عین حال نگاهی ظریف و ناز را برای شما بهمراه خواهند داشت.

در برخی محصولات می بینیم که حتی از عنبیه چشم بزرگتر بوده و چشم را درشت تر به نمایش در می آورند. اکسیژن مانند سایر مارکهای لنز بخوبی از طریق لنزهای عروسکی به چشم می رسد و از هر گونه عارضه جانبی برای آن بخوبی جلوگیری می کند.

شاید برخی از اطرافیان برایشان جالب به نظر نیاید که فردی دارای چشم عروسکی باشد اما این سلیقه شما بوده و باید به آن احتارم بگذارند. برای داشتن چشمی زیبا یا این ویژگی می توانید با مشاوران ما در لنزویژن تماس گرفته و از آنها راهنمایی و مشورت بگیرید تا بهترین انتخاب برایتان فراهم شود.

جنس نرم این نوع لنز

جنس لنز عروسکی رینبو بسیار نرم بوده به گونه ای که کامل بر روی سطح چشم مصرف کننده نشسته و بخاطر مواد خاصی که از آن ساخته شده اند براحتی اکسیژن را از خود عبور می دهند. این لنزها ساخت کشور کره جنوبی بوده و در دنیا از شهرت زیادی برخوردار هستند.

این لنزها از ماده hema , Polyhema ساخته می شوند که به طور خاص برای برخورداری از اکسیژن رسانی خوب در این لنزهای طبی رنگی بکار رفته است. لبه های آنها بسیار نازک و از سطح صافی برخوردار هستند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+