لنز سیباویژن CibaVision ❤️ خرید لنز چشم برند سیباویژن آمریکا ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 6 نتیجه

فروش ویژه
550.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
700.000 تومان
750.000 تومان1.000.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان

لنز سیباویژن

خرید لنز سیباویژن

سیباویژن Ciba Vision در سال 1980 تاسیس شده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان برای لنز تماسی در جهان است و زمان زیادی است که در این زمینه تحقیق می کند و توانسته است این صنعت را به خوبی توسعه دهد. این امر توانسته است لنز سیباویژن را به عنوان یکی از معتبرترین کمپانی ها در دنیا معرفی کند.

در زمینه لنز چشم آنها هر نوع  لنز را تولید می کنند، به عنوان مثال لنزهای روزانه ، لنزهای فصلی ، لنزهای آستیگمات و لنزهای رنگی را می توان نام برد. این کمپانی در سال 1981 اولین لنز طبی نرم خود را به بازار معرفی کرد و توانست سه سال بعد اولین لنز رنگی خود را معرفی کند.

قیمت خرید لنز سیباویژن

یکی از کمپانی های بزرگ دنیا که میشه در زمینه تحقیق و توسعه لنز چشم هرگز آرام نمی گیرد لنز سیباویژن است که امروزه دیگر با نام لنز آلکان شناخته می شود.

جدیدترین محصولات آن لنزهای فصلی طبی Air Optix Aqua ساخته شده با سیلیکون هایدروژل بوده و بیشتر معروفیت آن بخاطر همین فناوری جدید است که اجازه می دهد اکسیژن تا 5 برابر بیشتر نسبت به لنزهای هایدروژل از طریق لنز به چشم برسد.

قیمت خرید لنز فصلی سیباویژن نسبت به کیفیت و فن آوری ساخت منحصر به فرد بسیار مناسب می باشد و توانسته است در سرتاسر دنیا و بوِیژه ایران رضایت تمامی بیماران دچار عارضه بینایی را به خود جلب کند. لنز طبی آستیگمات نیز در محصولات این برند وجود دارد و با نام تجاری Air Optix for Astigmatism شناخته می شود.

دیگر محصول شناخته شده و مورد علاقه مصرف کنندگان لنزهای تماسی لنز روزانه Dailies AquaComfort Plus هست که شامل بسته های چند جفتی بوده و هر جفت آن را برای یک روزمی توان مصرف کرد و روز بعد باید با یک جفت لنز جدید جایگزین شوند.

لنز سیباویژن برای اینکه از دنیای مد و زیبایی جا نماند اقدام به تولید دو محصول رنگی و طبی رنگی کرده که در ایران مورد توجه بسیاری از خانم های جوان قرار گرفته و از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار هستند و نام آنها FreshLook و Air Optix Colors می باشد.

همچنین در زمینه محصولات مراقبتی نیز محصولی با نام محلول لنز اپتی فری تولید نموده که کاملا لنز را ضدعفونی و شستشو می دهد و طول عمر و رطوبت آن را بصورت کاملا محسوس افزایش می دهد.

بسته بندی جدید محصولات سیباویژن

به لحاض کیفیت و بینایی هیچ تفاوتی بین بسته بندی محصولات قدیمی و جدید وجود ندارد و این تغییر فقط در نام تجاری آن بوده که از CIBAVISION به Alcon بوده است. بنابراین مطمئن باشید که این لنزها همچنان توسط همان کمپانی اولیه خود ساخته می شوند و شاید یکی از علت های تغییر نام تلفظ راحت Alcon نسبت به لنز سیباویژن باشد. همچنین محصولات به لحاض مواد و مشخصات فنی تغییر نکرده و نیازی به تجویز نسخه مجدد از سوی پزشک متخصص چشم ندارند.

اگر قبلا لنز یکبار مصرف روزانه AquaComfort PLUS را در بسته بندی جدید دریافت کرده اید، باید انتظار داشته باشید که این بسته بندی جدید را برای سفارش های آینده ادامه دهید.

درباره لنز سیباویژن بیشتر بدانید

لنز سیباویژن طوری طراحی شده تا با هر بار چشمک زدن طبیعی چشم براحتی رطوبت خود را حفظ کرده و راحتی را برای مصرف کننده به ارمغان آورد. سیباویژن یکی از برترین برندهای پیشرو در زمینه لنزهای تماسی در جهان است و در بین اکثر مردم محبوب است.

لنز طبی سیباویژن از مواد بسیار نرم ساخته می شود و از آخرین فن آوری های روز دنیا در تولید محصولات خود بهره می برد. مشارکت در فن آوری پیشرفته مانند ماتریس رطوبت HydraGlyde و رطوبت فعال فعال Blink به تولیدکنندگان CibaVision در ارتقاء لنزهای تماسی روزانه یکبار مصرف کمک می کند که کاملا مناسب برای استفاده در طول یک روز است.

این مارک لنز مناسب برای انواع مختلف شیوه های زندگی است و براحتی بر تمامی تحریک کننده ها و رسوبات روی لنز و چشم قلبه می کند. اطلاعات زیادی می توان در مورد این محصولات بدست آورد که ما در سایت لنزویژن تمامی آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دادهایم و با مراجعه به بالای همین صفحه می توانید در مورد هر کدام از آنها با مراجعه به صفحه مورد نظر آنها را این اطلاعات را مشاهده کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+