لنز سولکو Soleko ❤️ نمایندگی قیمت خرید لنز چشم سولیکو ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 6 نتیجه

380.000 تومان1.050.000 تومان
580.000 تومان1.600.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
750.000 تومان
1.200.000 تومان

لنز سولکو

خرید لنز سولکو ایتالیا

لنز سولکو Soleko از سال 1975 تولیدکننده لنز چشم طبی و رنگی با کیفیت بالا می باشد. ماموریت این کمپانی ایتالیایی ارائه محصولات با کیفیت در زمینه لنز تماسی و بدست آوردن رضایت مشتریان و بیماران است.

خرید لنز سولکو ایتالیا

کمپانی لنز سولکو نزدیک به 36 سال است که در کشور ایتالیا در زمینه چشم پزشکی و محصولات مربوط به آن فعالیت می کند. چندین سال است که در این کشور در زمینه لنز چشم بویژه لنزهای طبی و لنزهای رنگی تحقیقات زیادی صورت گرفته است و متخصصین توانسته اند با استفاده از تکنولوژی های جدید و فراهم کردن مواد اولیه تمامی مجوزهای تولید لنز رنگی سولکو را دریافت نمایند.

کمک فنی به مشتریان در زمینه های اُپتیکی و چشم پزشکی مشخص کننده این است که این شرکت نگاه حرفه ای به بینایی و کیفیت خدمات خود در خرید لنز سولکو دارد. اولین بار در سال 1992 بود که تولید لنزهای تماسی در آن آغاز شد.

این شرکت متخصص در زمینه تولید لنزهای داخل چشمی طبی ، رنگی و آستیگمات ( توریک ) بوده و تمامی مواد اولیه را بدست متخصصان توانمندی که دارد فراهم می کند. تحقیقات برای آنها خیلی مهم است به طوری که در زمینه محصولات خود با معتبرترین دانشگاه های ایتالیایی و خارجی از کشور برای بدست آوردن بهترین راه حل ها همکاری می کند. استفاده از سلولهای بنیادی گیاهی در تولید لنز چشم سولیکو یکی از این نوآورانه ها در این صنعت به شمار می آید.

گواهینامه های دریافت شده

سیستم کیفیت این شرکت با گواهی ISO 13485 کاملا به رسمیت شناخته شده است. این گواهینامه لنز سولکو و همه کالاهای مربوط به آن را شامل می شود. تقریبا هر سه سال یکبار توسط مراکز مربوطه به صورت دقیق و پیوسته رویه بهبود کیفیت محصولات لنز چشم بررسی و این گواهینامه تمدید می شود.

برخورداری از برچسب علامت تجاری CE در محصولات سولکو که هر کمپانی ضروری است تا آن را برای فروش تجهیزات پزشکی خود داشته باشد.

دیدگاه کمپانی لنز سولکو

  • ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به چشم پزشکان
  • بهترین طراحی، کیفیت و تکنولوژی ایتالیایی را در سراسر جهان
  • تولید لنز تماسی توسط شرکت لنز سولکو
  • تحقیق در زمینه روش های تولید برای لنز  چشم نرم، لنز سخت و رنگی
  • انجام پروژه های تحقیق و توسعه برای لنزهای داخل چشم
  • دریافت گواهینامه برای تولید و توزیع لنزهای توریک در ژاپن
blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+