لنز رنگی گلوریا Gloria | نمایندگی لنز گلوریا | لنزویژن

در حال نمایش 2 نتیجه

600.000 تومان650.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان

لنز رنگی گلوریا

با خرید لنز رنگی گلوریا ، این امکان را خواهید داشت که چشمتان را به طور کاملا طبیعی به رنگی متفاوت تغییر دهید.

آیا تا به حال آرزو کرده اید که کاش چشمانتان رنگ دیگری داشته باشد؟ لنز رنگی به راحتی این امکان را برایتان ایجاد کرده است که با صرف هزینه ای بسیار کم، رنگ چشمانتان را به رنگی متفاوت تغییر دهید.

خرید لنز رنگی گلوریا

با استفاده از لنزهای رنگی می توان ظاهری متفاوت به چشمان و در نتیجه به چهره تان بدهید. لنزهای رنگی دارای مدل های مختلف تزئینی آرایشی و فانتزی می باشند. لنز رنگی گلوریا یک لنز چشم با رنگ بندی های بسیار جذاب و طبیعی می باشد.

این لنز طبی رنگی را می توانید برای بهبود بینایی نیز تهیه کنید. یعنی می توان با خرید این لنز رنگی به صورت نمره دار علاوه بر تغییر رنگ چشم، مشکلات بینایی خود را نیز درمان کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی به استفاده از عینک طبی نخواهید داشت. این نوع لنزها با نام لنز طبی رنگی به فروش می رسند.

در صورت مشکل در بینایی می توانید هنگام خرید لنزهای رنگی گلوریا، با توجه به نسخه ی چشم پزشکی خود و نمره چشمتان، مدل لنز رنگی خود را به صورت نمره دار تهیه کنید.

در هر صورت توجه داشته باشید بهتر است خرید لنزهای رنگی چه به صورت نمره دار و چه به صورت بدون نمره با تجویز اپتومتریست و چشم پزشک صورت بگیرد.

اما در صورتی که خودتان اقدام به خرید لنزهای تماسی می کنید حتما قبل از خرید مشخصات لنز را به طور کامل مطالعه کنید. همچنین نکات و دستورالعمل های مربوط به نگهداری و مراقبت از لنزها را کاملا بخوانید. بدین ترتیب با استفاده ی صحیح و اصولی از این وسیله، از عوارض و خطرات ناشی لنزهای تماسی جلوگیری خواهید کرد.

مشخصات لنز گلوریا

لنز رنگی گلوریا در دو نوع لنز رنگی فصلی و لنز رنگی سالانه  می باشد. یعنی پس از باز کردن بسته بندی آن می توانید تا یکسال از آن استفاده کنید. مهم ترین نکته ای که باید در استفاده از این قبیل لنزهای سالانه به آن توجه داشته باشید؛ مدت زمان استفاده از آن است.

این لنزها را می توان نهایت 8 الی 10 ساعت در طول روز استفاده کرد و حتما باید قبل از خواب از چشم خارج شوند. به هیچ عنوان خوابیدن با لنزهای سالانه گلوریا و یا دیگر لنزهای سالانه توصیه نمی شود.

لنزهای رنگی گلوریا، لنزهای هایدروژلی می باشند. این لنزها به دلیل این که با استفاده از فناوری هایدروژل ساخته شده اند، نسبت به لنز سیلیکون هایدروژل بسیار نرم تر و نازک تر می باشند.

این لنزها بسیار فیت راحتی به روی چشم دارند و به هیچ عنوان در چشم احساس نمی شوند. با این وجود از مقاومت خوبی نیز برخوردار می باشند و به راحتی پاره نمی شوند.

این برند در حال حاضر دارای 26 مدل لنز رنگی زیبایی می باشد. این لنزها به روی چشم جلوه ای بسیار طبیعی دارند و دارای طراحی بسیار نزدیک به طراحی چشم می باشند. این برند دارای لنزهای رنگی دور دار و بدون دور می باشد. که باعث تنوع بیشتر در لنزهای رنگی آن شده است.

لنز رنگی گلوریا در دو سایز 14.2 میلیمتر برای لنزهای بدون دور و سایز 14.5 میلیمتر برای لنزهای دور دار قابل تهیه است.

لنز گلوریا محتوای آب 55 درصدی دارد. افراد با چشمان خشک و حساس می توانند به راحتی از این لنز رنگی استفاده کنند.  دیگر نگرانی بابت مشکلاتی از قبیل خشکی و سوزش چشم، در زمان های طولانی استفاده از گلوریا بی مورد خواهد بود.

رنگ بندی لنز گلوریا

همان طور که در قسمت قبلی به آن اشاره شد این برند دارای 26 مدل لنز رنگی بسیار زیبا و جذاب است. برخی از مدل های این لنز زیبایی تک رنگ و برخی دارای رنگ بندی ترکیبی می باشد.

شما می توانید لنز رنگی گلوریا را در رنگ بندی های آبی، سبز، طوسی، عسلی و مشکی تهیه کنید.

  • لنز آبی

در ایران تعداد بسیار کمی از افراد با چشمان آبی دیده می شود. این مشخصه بیشتر در اوروپایی ها و آمریکایی ها دیده می شود. اما اگر شما دارای چشمان قهوه ای هستید، می توانید با خرید لنزهای آبی رنگ، داشتن چشمان آبی را تجربه کنید.

برند گلوریا دارای 5 مدل متنوع از لنزهای آبی رنگ می باشد. می توانید بر اساس سلیقه و رنگ پوستتان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

آیسی بلو: این مدل از لنز گلوریا یک انتخاب مناسب برای داشتن چشمانی آبی طبیعی می باشد. این مدل یک لنز رنگی دور دار است.

بیبی بلو: بیبی بلو یک مدل دیگر از لنزهای آبی رنگ برند گلوریا می باشد. این لنز آبی طوسی بدون دور و فوق العاده زیبا است.

کریستال بلو: کریستال بلو یک لنز آبی با مرکزیت عسلی و دور دار است. این لنز نیز گزینه ای متفاوت و جذاب در میان لنزهای آبی رنگ به حساب می آید.

گلکسی بلو: این مدل از لنز گلوریا یک لنز آبی کهکشانی بدون دور است. این لنز فوق العاده درخشان و منحصر به فرد می باشد.

هانی بلو: آخرین مدل در دسته بندی لنزهای آبی رنگ گلوریا مدل هانی بلو است. این لنز آبی عسلی دور دار است.

  • لنز طوسی

لنزهای طوسی از ان لنزهای رنگی بسیار پرطرفدار می باشد. علت استقبال زیاد از این لنز رنگی تنالیته ی رنگی به خصوص آن می باشد. این لنز رنگی با تمامی رنگ پوست ها ست می شود و زیبایی طبیعی به چشم ها می دهد.

مدل های طوسی برند گلوریا به شرح زیر است:

آیسی گری: این لنز به رنگ طوسی طبیعی دور دار است. این لنز رنگ طوسی روشن و طبیعی به چشم خواهد داد.

استیل گری: این لنز طوسی آبی بدون دور است. ترکیب این دو رنگ باعث خلق یک لنز رنگی زیبا و جذاب شده است.

تاندر گری: تاندر گری یک لنز رنگی جذاب و به رنگ طوسی عسلی است. این لنز جز لنزهای رنگی دور دار است.

گری بژ: این مدل از لنز رنگی گلوریا دارای ترکیب رنگ بی نظیری است. این لنز در واقع یک لنز طوسی سبز عسلی بدون دور است.

گری یلو: این مدل از لنز گلوریا نیز یک لنز طوسی سبز عسلی اما دور دار است. در این مدل رنگ سبز استفاده شده کمی شدت بیشتری دارد.

هاربر گری: یکی دیگر از مد های فوق العاده رمانتیک لنز گلوریا مدل هاربر گری است. این لنز طوسی سبز بدون دور و فوق العاده چشم نواز می باشد.

  • لنز سبز

لنز سبز از آن مدل لنزهای رنگی است که حتما باید در خرید آن به رنگ پوست و نوع آرایشتان توجه داشته باشید که بتواند زیبایی طبیعی چهره تان را به دنبال داشته باشد.

این برند دارای 7 مدل زیبا و متنوع از لنز سبز می باشد.

آیسی گرین: یک لنز سبز تیله ای دور محو و تقریبا روشن رنگ این مدل از لنز رنگی گلوریا است.

پیور گرین: پیور گرین یک مدل دیگر از لنز سبز و بدون دور است. این لنز نسبت به مدل قبلی تنالیته ی تیره تری دارد.

کوکو: لنز سبز عسلی روشن بدون دور مدل کوکو از مجموعه برند گلوریا است. این لنز گرچه روشن است اما به علت این کمی حالت مات دارد، زیبایی طبیعی تری به چشم می دهد.

مجیک الیو: مجیک الیو یک لنز سبز کهکشانی دور دار است. این لنز زیبایی جادویی و ماورایی به چشم ها می دهد.

مینت گری: این مدل از مجموعه لنزهای سبز رنگ گلوریا دارای رنگ فوق العاده نچرال و جذابی دارد. این لنز سبز عسلی دور دار است.

نیوی: نیوی یک لنز سبز بدون دور و معمولی می باشد.

هانتر گرین: این مدل لنز سبز گلوریا را می توان یکی از مدل های بسیار جذاب لنز سبز به شمار آورد. این لنز سبز طوسی دور دار و بی نهایت زیبا است.

  • لنز عسلی

لنز عسلی از آن لنزهای رنگی است که در ایران بسیار استفاده می شود. افرادی که دارای چشمانی قهوه ای می باشند با استفاده از این لنز رنگی تغییرات طبیعی را در رنگ چشمشان تجربه خواهند کرد.

برند گلوریا دارای مدل های متنوعی است.

آیسی بروان: آیسی بروان یک لنز عسلی دور محو بسیار روشن است.

اکره: این مدل از لنز گلوریا یک لنز عسلی بدون دور می باشد.

پینات بروان: این مدل از لنز عسلی یک لنز قهوه ای روشن دور دار است.

پینات هیزل: پینات هیزل یک لنز عسلی تیره دور دار است.

تاونی بروان: این مدل از لنز عسلی دور دار و دارای تریکب رنگ تیره ای می باشد.

گلکسی هازل: این مدل از لنز گلوریا دارای یک تکریب رنگ جدید و زیبا از رنگ عسلی می باشد. این مدل دور دار نیز است.

مجیک بروان: مجیک بروان یک لنز عسلی دور دار است. برخی این مدل را لنز قهوه ای نیز تصور می کنند.

  • لنز مشکی

لنز مشکی از ان لنزهای رنگی است که شاید کمتر کسی به آن توجه کند. اما این لنز می تواند جلوه ای بسیار متفاوت به چشمهای قهوه ای بدهد.

افرادی که دارای چشمان روشن هستند نیز می توانند از این لنز استفاده کنند و رنگ چشمشان را کاملا تغییر دهند. برند گلوریا دارای یک مدل لنز رنگی مشکی به نام بلک می باشد.

سخن آخر

افرادی که از لنز تماسی استفاده می کنند، حتما باید برای حفظ سلامت چشم ها و بیناییشان تمامی مراحلی که برای پوشیدن و مراقبت از لنزها بیان شده است را رعایت کنند.

شما گران ترین لنز تماسی را که هم تهیه کنید باز هم باید این نکات بهداشتی و مراقبتی را رعایت کنید. هیچ گونه از لنزهای تماسی بدون ریسک و خطر نمی باشد.  مراقبت نادرست از لنزهای تماسی، استفاده نامناسب از لنزها احتمال عفونت و سایر بیماری های مربوط به چشم را افزایش خواهد داد.

استفاده از لنز زیبایی بدون تجویز پزشک و بدون توجه به توصیه های مهم مراقبت از چشم و لنز می تواند به چشم ها و حتی بینایی آسیب وارد کند.

به همین دلیل ما به عنوان کسانی که سال ها به طور تخصصی در زمینه ی فروش لنزها فعالیت داشته ایم؛ توصیه می کنیم که قبل از خرید لنز رنگی گلوریا با مراجعه به چشم پزشکی و یا بینایی سنجی تاییدیه استفاده از لنز را از قبل دریافت کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+