لنز توریک ❤️ خرید انواع لنز توریک سالانه و فصلی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 6 نتیجه

700.000 تومان1.900.000 تومان
720.000 تومان2.000.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان
900.000 تومان

لنز توریک

خرید لنز چشم توریک

لنز توریک یک نوع لنز تماسی مقرون به صرفه برای آستیگماتیسم است. با توجه به ساختار خاصی که دارند، این لنزها آستیگماتیسم را اصلاح کرده و اختلالات بینایی را در این بیماری از بین می برند، بنابراین این امکان دوباره برای شما فراهم خواهد شد تا بخوبی ببینید. در فروشگاه لنزویژن لنزهای Toric سالانه و فصلی را می توانید خریداری نمایید.

در ویدئو زیر آستیگماتیسم و اصلاح آن توسط لنز تماسی به طور کامل توضیح داده شده است :


قیمت خرید لنز توریک سالانه و فصلی

لنزهای طبی معمولی کروی شکل هستند، از طرف دیگر لنز Toric نیز همین شکل کروی را دارند اما قطر و منحنی پایه آنها در مقایسه با نوع معمولی متفاوت می باشد. به لطف طراحی خاص خود این لنزها اختلالات بینایی آستیگماتیسم را اصلاح می کنند. بنابراین مشکلی در بینایی خود احساس نخواهید کرد. قیمت خرید لنز توریک سالانه و فصلی در فروشگاه ما کاملا مناسب بوده و مقرون به صرفه است.

برای چه کسانی لنزهای توریک مناسب است؟

هنگامی که احساس کردید بینایی شما دچار مشکل شده و اختلالاتی در آن بوجود آمده فورا باید به یک چشم پزشک مراجعه و مورد معاینه قرار بگیرید. در صورتی که مشکل خاصی وجود داشته باشد پزک به شما اعلام خواد کرد و به شما نسخه لنز را برای خرید یک برند خوب خواهد داد. در صورتی که دچار آستیگماتیسم بودید برای اصلاح آن بجای عینک بهتر است از یک لنز توریک خوب استفاده کنید.

آستیگماتیسم اغلب از همان بدو تولد وجود دارد. در این عارضه بینایی قرنیه چشم از همان ابتدا به صورت نامنظم شکل می گیرد و پرتوهای نوری نمی توانند به شکل متمرکز روی شبکیه قرار گیرند و در عوض بر روی خطوط کانونی مختلف تمرکز می کنند. آستیگماتیسم دید شما را در فاصله های نزدیک مختل و دید شما را تیره تر می کند. با لنز توریک اطمینان حاصل می شود که که اشعه های نوری به طور صحیح بر روی شبکیه متمرکز شده و این نقص بینایی برطرف شود.

مزایای استفاده از لنز توریک

لنزهای توریک علاوه بر اینکه آستیگماتیسم را اصلاح می کند می تواند به عنوان یک جایگزین بسیار خوب دائمی یا موقت برای عینک باشد. برای مثال وقتی شما می خواهید به مسافرت بروید و یا در یک مهمانی شرکت کنید برای اینکه ظاهر نگاه شما بهتر دیده شود می توانید از این نوع لنز استفاده کنید. علاوه بر این  زمینه دید شما را محدود نکرده و اطرافیان متوجه حضور لنز در چشم ما نخواهند شد.

این لنزها چشم شما را در برابر اشعه های مضر محافظت می کنند و می توانند سطوح بالایی از رطوبت را برای  چشم فراهم کنند تا بتواند به درستی به وظیفه خود در بدن انسان عمل کند. برا افرادی که با رایانه ها و وسایل دیجیتالی کار می کنند استفاده از آنها خیلی توصیه می شود.

برای کسانی که مشغول فعالیت های ورزشی هستند و عینک یک مانع بزرگ در پیشرف آنها است پیشنهاد می کنیم که از لنز توریک استفاده کنند تا بهتر بتوانند به فعالیت های ورزشی خود پرداخته و به موفقیت های مورد انتظار خود دست یابند.

مراقبت و بهداشت لنزهای توریک

استفاده و مراقبت از لنز توریک اساسا به برنامه جایگزین کردن آنها با یک جفت جدید دارد. لنزهای یکبار مصرف روزانه فقط برای 24 ساعت قابل استفاده هستند و در نتیجه نیازی به مراقبت و ضدعفونی کردن ندارند اما در صورتی که از لنز ماهانه، فصلی یا سالانه بخواهید استفاده کنید به طور مرتب باید از محلول لنز و قطره لنز برای نگهداری از آنها استفاده کرده و آنها را در جالنزی قرار دهید.

استفاده از لنز توریک به توصیه پزشک باشد

استفاده از لنز توریک حتما باید زیر نظر چشم پزشک باشد. این لنزها باید به طور صحیح و با مشخصات چشم شما مانند قطر، انحنا، سیلند و محور کاملا متناسب باشند، در غیر این صورت با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. برای این لنزها نه تنها اندازه لنز و مقدار نمره مهم است، بلکه ارزش محور و سیلندر نیز مهم می باشد.

بنابراین، انحنای قرنیه شما باید دقیقا اندازه گیری شود تا اطمینان حاصل شود که مقدار آن در نسخه  به طور دقیق ثبت شده است. هنگام سفارش لنزهای جدید، همیشه باید این مقادیر را در سفارش خود در نظر بگیرید. برای اطمینان از اینکه لنز توریک بخوبی در چشم شما قرار گرفته و با چشمک زدن در آن جابجا نشود تولید کنندگان از تکنولوژی های پیشرفته ای در ساخت آنها استفاده کرده اند.

لنزهای توریک دارای جنس نرمی هستند و بسیار نازک طراحی شده اند تا در چشم خود احساس جسم خارجی را نداشته باشید. این لنزها در چشم مصرف کننده هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی کنند و بسیار راحت و ایده آل به نظر می رسند.

محصولات لنز طبی توریک در لنزویژن

لنز طبی توریک در انواع فصلی و سالانه در فروشگاه لنزویژن موجود است و در حال حاضر نوع یکبار مصرف روزانه و هفتگی آن وارد ایران نشده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با آنها آشنا شوید:

لنزهای فصلی یا ماهانه توریک

لنزهای ماهانه توریک که در ایران به لنز فصلی نیز شناخته می شوند و هر یک جفت از آن برای دوره های 30 روزه مورد استفاده قرار می گیرد و بعد از آن باید جایگزین شود. بعضی از آنها می توانند بعد از تایید پزشک موقع خواب هم استفاده شوند. برخی از آنها عبارتند از لنز توریک ایر اپتیکس، بایوفینیتی، مورنینگ و بوش اند لومب پیورویژن که جزو پرفروش ترین محصولات در دنیا محسوب می شوند.

این لنزها مخصوص برای استفاده یک ماه تولید می شوند و چون در هر بسته بندی آن سه جفت وجود دارد به آنها لنز فصلی هم می گویند. شما باید به خوبی در این مدت از آنها نگهداری کنید و پس هر بار استفاده بخوبی آنها را تمیز و ضدعفونی کنید. این لنز توریک حتی در پایان یک روز طولانی و خسته کننده راحت به نظر می رسد و می تواند یک جایگزین جدی برای عینک باشد.

لنزهای سالانه یا سالیانه توریک

دو محصول به نام های لنز توریک سالانه ایتالیایی سولکو و لنز توریک سالانه مورنینگ کره جنوبی برای استفاده به مدت 12 ماه وارد بازار ایران شده تا برای کسانی که می خواهند آستیگمات چشم خود را اصلاح کنند یک انتخاب خوب باشند.

این نوع لنز را باید هر روز پس از استفاده تا 16 ساعت از چشم خود بیرون آورده و بخوبی با محلول لنز مخصوص شستشو دهید و شب موقع خواب در یک جالنزی حاوی مایع لنز نگهداری نمایید تا رطوبت خود را دوباره تامین کنند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+