لنز بونو Bono ❤️ نمایندگی فروش لنز چشم بونو کره جنوبی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 2 نتیجه

550.000 تومان750.000 تومان
550.000 تومان650.000 تومان

لنز بونو

با توجه به پیشرفت های زیادی که در زمینه تولید لنزهای تماسی مشاهده می شود امروز دیگر می توانید خیلی راحت از انواع لنز رنگی و لنز طبی مانند لنز بونو برای اصلاح بینایی و حتی تغییر رنگ طبیعی چشم خود استفاده کنید. البته فراموش نکنید که قبل از خرید آنها باید نسخه لنز چشم خود را از پزشک دریافت کنید.

اگر چشم شما دوربین و یا نزدیک بین است نیازی نیست که نگران باشید، به این علت که لنز چشم Bono در انواع رنگهای خود نمره دار هم دارد.

با برند لنز بونو بیشتر آشنا شوید

کمپانی های تولید لنز در کشور کره جنوبی در دنیا در زمینه تولید و عرضه به بازار دیگر معروف شده اند. یکی از این شرکت های معروف Medios است که در حال حاضر لنز رنگی بونو و لنز طبی بونو را تولید و به بازار ارائه کرده است. استفاده از فناوری هایدروژل در ساخت این لنزها باعث شده تا اکسیژن براحتی از طریق لنز به چشم برسد و حتی از خشک شدن آن جلوگیری کند.

با توجه به شرایط اقتصادی که در حال حاضر وجود دارد و اکثر مصرف کنندگان به دنبال لنز ارزان و با کیفیت هستند توصیه ما استفاده از این مارک لنز است که توانسته بخوبی رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. این برند کره ای جزو بهترین برند لنز ما در مجموعه فروشگاه لنزویژن است.

تکنولوژی جدید پلاسما

متخصصان در زمینه سلامت چشم به یک فناوری جدید به نام پلاسما دست یافته اند که به کمک تولید کنندگان لنز آمده تا بتوانند لنزی تولید کنندکه سطحی کاملا صاف و هموار داشته باشد و خیال مصرف کنندگان را از بابت احساس وجود جسم خارجی در چشم راحت کند.

تمامی رنگدانه های بکار رفته در بین دو لایه پلاستیکی قرار میگیرند و هیچگونه تماسی با سطح چشم شما ندارد. این موضوع باعث می شود تا براحتی به هدف خود که زیبایی است برسند. در نتیجه با لمس کردن سطح لنز چشم بونو رنگ آن از بین نرفته و کیفیت خود را حفظ می کند.

ویژگی های لنز بونو

لنز بونو توسط شرکت مدیوس تولید شده که مدعی است در زمینه تولید لنز تماسی با بالاترین سطح کیفیت رسیده و محصولاتش از ویژگی های زیر برخوردار است:

  • میزان آبرسانی بالا در تمامی محصولات تولید شده
  • برخورداری از سیستم مدیریت کیفیت ابزار چشم پزشکی
  • تصحیح مشکلات بینایی در کنار تغییر رنگ طبیعی چشم
  • استفاده برای کسانی که فقط میخواهند بجای عینک از لنز استفاده کنند
  • محافظت از چشم در برابر اشعه های مضر خورشید

در بیشتر فروشگاه های اینترنتی خارجی و لنزویژن در داخل ایران تمامی انواع لنز بونو به فروش می رسد. روند تولید این محصولات در محیطی که هستند به گونه ای است که تمامی کارها بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی انجام می شود. تمامی سازمانهای مربوطه سلامت این برند را تایید کرده اند و به همین علت است که می تواند آنها را به بازار عرضه کند.

اگر جزو افرادی هستید که زیاد به بیرون از خانه مراجعه می کنید یا با صفحه نمایش دیجیتال مثل موبایل سر و کار دارید بهتر است به جای عینک از لنز تماسی بونو استفاده کنید، چون می تواند براحتی از چشم شما در برابر اشعه های مضر این وسایل محافظت کند.

چگونه از لنز بونو مراقبت کنیم؟

برای مراقبت از لنز بونو بهتر است با برخی اصطلاحات آشنا شوید که بهترین روش ها را در نگهداری به شما معرفی می کنند. پس به مواردی که در ادامه مطرح می شود توجه داشته باشید:

قبل از اینکه سطح لنزها را لمس کنید باید حتما دستان خود را با صابون ضدعونی کرده و سپس با حوله ای که پرز نداشته باشد خشک کنید.

سپس با سر انگشت اشاره خود آنها را برداشته و از روی دست بر روی چشم خود قرار دهید. برای کسانی که ناخن بلند دارند توصیه می شود برای جلوگیری از خراشیدگی سطح چشم مراقبت بیشتری داشته باشند.

آرایش و زیبایی چشم خود را بعد از آنکه لنز بونو را در چشم خود گذاشتید انجام دهید.

برای نگهداری از لنز در مواردی که در چشم نیستند حتما یک جالنزی حاوی محلول مخصوص تهیه کنید. این کار باعث می شود تا آنها خشک نشده و رطوبت خود را دوباره بدست آورند. حتی با شستشو توسط محلول آلودگی ها نیز از سطح لنز کنار می روند.

هرگز با لنز بونو نخوابید. چشما شما وقتی بسته هستند نیاز به اکسیژن دارند و با وجود آنها موقعی که پلک ها بسته اند نمیتوانند بخوبی اکسیژن را دریافت نمایند. در نتیجه چشم ممکن است دچار آسیب های عفونی شود.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+