لنز بلک پوپیل ( کوپیل ) ❤️ پوشاندن لک و کدورت قرنیه چشم | لنزویژن

در حال نمایش 2 نتیجه

600.000 تومان1.200.000 تومان
650.000 تومان1.300.000 تومان

لنز بلک پوپیل

لنز بلک پوپیل Black Pupil یک نوع لنز تماسی است که لک و کدورت عنبیه چشم را بخوبی برطرف می کند. بیمارانی که کدورت عنبیه دارند و می خواهند قسمت رنگی چشمشان طبیعی به نظر برسد می توانند پس از مراجعه به چشم پزشک و مشورت با او از این نوع لنز استفاده کنند.

ویژگی های لنز بلک پوپیل

برای اینکه بتوانید عنبیه خود را که سفید و کدر شده به ظاهر طبیعی چشم برگردانده و به طور کامل زیبا کنید میتوانید از این لنزها استفاده کنید.

  • بدست آوردن فرم اصلی چشم
  • زیباسازی ظاهر چشم
  • پوشاندن طبیعی کدورت قسمت رنگی
  • جلوگیری از رسیدن نور اضافی برای جلوگیری از خیره شدن چشم
  • ایجاد راحتی و کمک به دید بهتر مصرف کننده

بیمارانی که نیاز به برطرف کردن نقص چشمی خاص دارند، باید از لنزهای بلک پوپیل استفاده کنند. این لنزها حاوی رنگدانه هایی به اندازه کافی متراکم برای پنهان کردن جای زخم یا آسیب دیدگی سطح چشم هستند.

بیمارانی که دچار کدورت های سطح قرنیه مانند سفیدی و زخم هستند معمولا نسبت به ظاهر چشم خود حساس می شوند و برای برطرف کردن آن به دنبال لنز بلک پوپیل هستند تا بتوانند با استفاده از این نوع مشکل ظاهری چشم خود را برطرف کنند.

نگهداری از لنز بلک پوپیل

برای شستشو و نگهداری از این نوع لنز نیز میتوانید از محلول لنز و جالنزی استفاده کنید. بعد از هر باز استفاده در روز سطح لنز مقداری چربی و گردوخاک مینشیند که نیاز است آنها را با محلول شوینده بخوبی شستشو دهید و در جالنزی که حاوی مقداری محلول است گذاشته با علاوه بر اینکه رطوبت خود را بازیابی می کند، تمیز نگهداشته شود.

فراموش نکنید که بعد از هر بار استفاده حتما مایع داخل جالنزی رو دور ریخته و با جدید جایگزین کنید.

بعد از شستشوی دستها با صابون حتما با حوله بدون پرز آنها را خشک کنید. اگر روی سطح لنز هر نوع جشم خارجی بنشیند، حتما موقع قرار گرفتن در چشم اذیت خواهید شد و ممکن است به چشم آسیب جدی وارد شود.

خرید لنز بلک پوپیل

برای خرید لنز بلک پوپیل به راحتی میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی لنزویژن بصورت آنلاین و حتی تلفن 09129346645 اقدام کنید. ارسال در شهر تهران بصورت پیک موتوری و برای تمامی شهرستان ها بصورت پست پیشتاز ( 2 الی 3 روز کاری ) انجام می گیرید.

همکاران ما در این مجموعه آماده هر گونه مشاوره دادن به شما مشتریان عزیز هستند تا تجربه خوبی را برای خرید لنز طبی داشته باشید و سلامت چشمتان رو بخوبی حفظ کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+