لنز آلکان Alcon ❤️ خرید لنز برند آلکان آمریکا ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 6 نتیجه

فروش ویژه
550.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
700.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان

لنز آلکان

خرید لنز آلکان

آلکان Alcon پیشرو در ارائه لنز چشم در جهان است و نزدیک به 70 سال است که تمامی محصولات خود را به بهبود سلامت چشم مردم اختصاص داده است. لنز آلکان به عنوان یک شرکت واقعا بزرگ در بیش از 140 کشور دنیا مشغول خدمات رسانی به بیماران است و همه ساله در زمینه توسعه نیازهای بیماران تحقیقات فراوانی را انجام می دهد.

خرید لنز آلکان

تمرکز این کمپانی آمریکایی بر روی دست یابی به تکنولوژی های پیشرفته است تا بتواند به درمان بیماری های مربوط به چشم بپردازد. خرید لنز آلکان بسیار مناسب است و توانسته محصولات گسترده ای را برای مراقبت از چشم به بازار عرضه کند که به دو دسته اصلی جراحی و لنز چشم تقسیم بندی می شوند.

لنز طبی Alcon یکی از بهترین برند های لنز تماسی است که برای اصلاع انواع خطاهای انکشاری چشم مانند دوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های برتر لنز چشم آلکان

در صورتی که تمایل دارید که چشم انداز شما در طول روز عالی باشد و با لنز چشم دچار مشکل نشوید، پیشنهاد ما به شما لنز آلکان است که حتی برای افرادی که تازه می خواهند از لنز به جای عینک استفاده کنند مناسب است. در ادامه چند مورد از ویژگی های این لنز را برای شما بیان می کنیم تا از نداشتن هیچگونه عوارض جانبی آن آگاه شوید :

  • تکنولوژی جریان نور در طراحی این لنز چشم کمک می کند تا در شرایط نوری کم هم دید خوبی داشته باشید و چشم شما حساس نشود.
  • این لنز از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است بنابراین از لحظه ای که آنها را در چشم خود قرار می دهید احساس راحتی خوبی در طول روز خواهید داشت.
  • با استفاده از تکنولوژی رطوبت فعال چشم شما دیگر تمایلی به خشکی شدن نخواهد داشت و مشکل چشم خشک به راحتی حل می شود. به این ترتیب رسوبات هم از بین رفته و با افزایش راحتی، مشکلات بینایی هم از بین خواهند رفت.
  • لنز آلکان لبه های باریک به همراه چشم انداز خوب که وضوح بینایی باورنکردنی را فراهم می کنند.
  • تکنولوژی منحصر به فرد 3 در 1 رنگ در لنز رنگی ایر اپتیکس یک رنگ طبیعی به قرنیه چشم ارائه می دهد و ظاهر جذابی را به صورت شما می دهد.
  • ارائه محلول لنز اپتی فری که یک مایع لنز چند منظوره برای پاک کردن، شستن و ضد عفونی لنز سیباویژن شما هستند. قطرات رطوبت باعث افزایش راحتی در طول روز می شود و پروتئین روزانه پروتئین ها را از لنز حذف می کند.

معرفی بهترین محصولات لنز آلکان

تلاش های شرکت لنز آلکان برای کمک به تمامی مردم در سرتاسر دنیا برای افزایش دسترسی به لنزهای تماسی است تا بتوانند زندگی راحتی داشته باشند و کارهای روزمره خود را بخوبی انجام دهند. از این رو محصولات با کیفیت بالا را تولید و به بازار ارائه نموده است که تمامی استاندارد ها لازم را برای بهبود سلامت چشم دارند.

لنز طبی روزانه آلکان

لنز طبی روزانه آلکان با نام تجاری DAILIES با هر بار چشمک زدن مرطوب شده و هر روز صبح باید با یک جفت لنز روزانه جدید جایگزین شود. به افرادی که مشکل بینایی دوربینی و نزدیک بینی دارند پیشنهاد می شود از آن استفاده کنند. این محصول از خانواده لنز ایر اپتیکس بحساب می آید و با آن احساسی سالم و طبیعی خواهید داشت.

تکنولوژی ساخت این لنزها به گونه ای است که رطوبت بالایی دارند، مقاوم در برابر رسوبات هستند و تنفس را برای راحتی چشم بیمار افزایش می دهند.

لنز طبی فصلی آلکان

راحتی را در تمام طول مدت استفاده از این لنز فصلی که با نام تجاری Air Optix Aqua شناخته می شود خواهید داشت. این محصول به شما اجازه می دهد روز و شب را براحتی سپری کنید و بعد از سپری شدن یک ماه آنها را با یک جفت لنز جدید جایگزین کنید. این محصول کاملا متناسب با شیوه زندگی شماست.

تکنولوژی Tricomfort

این تکنولوژی بکار رفته در ساخت این محصول دارای مزایای زیر است :

  • اکسیژن به طور غنی و مداوم از طریق لنز به چشم میرسد تا احساس راحت و طبیعی با لنز داشته باشید
  • به حفظ رطوبت کمک کرده و مانع از خشک شدن چشم می شود، بنابراین لنز آلکان در طول روز راحت خواهد بود.
  • دارای یک سطح فوق العاده صاف طراحی شده برای مقاومت در برابر رسوب است

لنز آستیگمات آلکان

این لنز آستیگمات با نام Air Optix® for Astigmatism شناخته می شود و برای کسانی که دچار عارضه بینایی آستیگماتیسم هستند به طور ویژه و با مواد خاصی به تولید می شود و جزو برترین لنزهای توریک در جهان به حساب می آید. تمامی افرادی که از آن استفاده می کنند کاملا راضی بوده اند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+