قطره لنز چشم Drop ❤️ خرید قطره مرطوب کننده لنز تماسی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش یک نتیجه

فروش ویژه
180.000 تومان

قطره لنز

خرید قطره مرطوب کننده لنز چشم

خرید قطره لنز

قطره لنز روشی آسان و مفید برای درمان علائم خشکی لنز چشم است. در لنزویژن شما می توانید محبوب ترین و قابل اعتماد ترین مارک ها را خریداری نمایید.

خشک شدن لنز در چشم می تواند منجر به ناراحتی جدی و تاری دید شود. قطره های مرطوب کننده لنز مانند ناکلنز، رنیو و اویزور می توانند راحتی را برای چشم شما فراهم کنند. خصوصا در محیط های گرم و خشک.

این قطره ها با فرمول های خاص تولید شده اند به طوری که علاوه بر مرطوب کنندگی می توانند علائم خشکی چشم را نیز از بین ببرند. توصیه می شود که روزانه دو تا سه قطره بیشتر استفاده نشود. هر بطری معمولا یک ماه بیشتر تاریخ مصرف ندارد و باید پس از گذشت این مدت با یک قطره جدید جایگزین شود.

استفاده از این قطره لنز بیشتر در مناطقی که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند توصیه می گردد. میزان از دست دادن رطوبت لنز تماسی و چشم به مراتب در این مکان ها بیشتر بوده و چشم مصرف کننده را تحریک و دچار سوزش و ناراحتی خواهند نمود.

ویژگی های قطره مرطوب کننده لنز

  • بدون راه حل ، نگهدارنده ، آرام و مؤثر
  • چشم در تمام مدت سایش با لنز راحت خواهد بود
  • اندازه بطری برای حمل در جیب ها و کیف های دستی مناسب است
  • مناسب برای مبتلایان به خشکی خفیف تا متوسط

نحوه خرید محصولات

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در مورد نحوه خرید قطره خود به صورت آنلاین ، ما اینجا هستیم تا 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته از طریق تلگرام ، تلفن (09126223290) به شما کمک کنیم. ایمیل – info@lensvision.ir . سوالی در مورد سفارش از فروشگاه لنزویژن دارید؟ از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+