جالنزی مسافرتی ❤️ قیمت خرید انواع مختلف جالنزی آینه دار ❤️ لنزویژن

در حال نمایش یک نتیجه

90.000 تومان

جالنزی

خرید جالنزی

جالنزی یکی از مهمترین لوازم جانبی است که موقع خرید لنز چشم باید در نظر داشته باشید. در واقع برای مواقعی که لنز را از چشم خود بیرون می آورید و تصمیم دارید که چند ساعت بعد مجدد از آن استفاده کنید باید جایی باشد که تمیز و ضدعفونی بوده و بتوان محلول لنز را در داخل آن ریخت و لنز را داخل آن قرار داد.

خرید جالنزی مناسب

امروزه جالنزی با انواع شکل و رنگ مختلف برای هر سلیقه ای وارد بازار شده که خانم های خوش سلیقه می توانند متناسب با رنگ لباس و استایل خود یکی از آنها را خریداری نمایند. توجه داشته باشید جنس ظرف نگهدارنده لنز که در پک های جا لنزی وجود دارد خیلی مهم است، زیرا قرار است که لنز به همراه محلول چندین ساعت در آن نگهداری شود.

پک های جالنزی که تولید می شود معمول از چندین قطعه به نام های انبر برای برداشتن لنز، ظرف دو در برای نگهداری لنزها، آینه و یک وسیله برای برداشتن لنز از داخل آن بدون تماس دست است. تمامی اینها به شما کمک می کند که براحتی لنز خود را از داخل جالنزی برداشته و با نگاه کردن به آینه لنز پک محل دقیق قرار گیری لنز را در چشم خود ببینید.

مراقبت از لنز تماسی و رعایت بهداشت آنها یک امر ضروری است. وقتی در طول روز مشغول فعالیت هستید چربی های پروتئینی بر روی سطح لنز چسبیده و سطح آن را آلوده می کنند، در نتیجه لازم است که پس از گذشت چندین ساعت آنها را از چشم خود بیرون آورده و پس از شستشو با محلول در یک جالنزی حاوی محلول مخصوص قرار دهید تا هم ضدعفونی شده و هم اینکه بتوانند رطوبت خود را دوباره بدست آورند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+