لنز ارزان ❤️ نمایندگی خرید لنز ارزان قیمت طبی و رنگی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 24 نتیجه

فروش ویژه
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان1.050.000 تومان
380.000 تومان950.000 تومان
440.000 تومان480.000 تومان
فروش ویژه
450.000 تومان550.000 تومان
460.000 تومان770.000 تومان
490.000 تومان
540.000 تومان600.000 تومان
550.000 تومان
580.000 تومان1.750.000 تومان
580.000 تومان1.600.000 تومان
580.000 تومان1.300.000 تومان
650.000 تومان900.000 تومان
700.000 تومان1.900.000 تومان
720.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان1.000.000 تومان
750.000 تومان2.250.000 تومان
800.000 تومان2.200.000 تومان
900.000 تومان
950.000 تومان1.000.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان

لنز ارزان

خرید لنز ارزان

لنز تماسی دارای برندهای مختلف است و اگر قیمت برای شما مهم می باشد پس لنز ارزان بخرید و سعی کنید که حتما به مکانی که مراجعه می کنید هم توجه داشته باشید. معمولا مراکز فروش معتبر مانند لنزویژن به لحاظ اعتبار مورد تایید مصرف کنندگان خود می باشند.

در صورتی که از عینک استفاده می کنید و بخاطر مزاحمتی که دارد می خواهید از لنز طبی یا لنز رنگی استفاده کنید ولی توانایی پرداخت هزینه های آن را ندارید بهتر است این کار را نکنید. چون با توجه به اینکه هر چند مدت باید تعویض شوند برای شما دردسر ساز خواهند شد.

خرید لنز ارزان قیمت

لنز ارزان نسبت به سایر لنز خوب که در بازار موجود است معمولا از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و قابلیت اکسیژن رسانی کمتری نیز دارد و نیاز به مراقبت بیشتری خواهد داشت.

لنز ارزان یکبارمصرف هم می توانید بخرید و باید مواظب باشید که به چشم شما ضرری وارد نکند. آنهایی که برای استفاده طولانی مدت هستند نیاز بیشتری به مراقبت های بهداشتی دارند و در صورت رعایت نکردن ابتلا به بیماری را بالا می برند. فضای بین چشم و سطح لنز محل مناسبی برای رشد میکروب هاست و در صورتی که از بین نروند قرنیه چشم شما را آلوده کرده و باعث عوارضی همچون قرمزی و سوزش می شوند که فورا باید مورد معالجه توسط پزشک متخصص قرار گیرد.

خرید لنز خوب از سوپرمارکت ها و آرایش گاه های زنانه باعث می شود که چشم شما بخاطر تقلبی بودن آن دچار عفونت شود و مصرف کننده بخاطر عدم آگاهی و در نظر گرفتن پرداخت هزینه کمتر دچار یک اشتباه بزرگ می شود که ممکن است حتی منجرب به کوری شود.

لنز ارزان مناسب است

خیلی از افراد در سرتاسر دنیا از لنز ارزان استفاده می کنند و بخاطر خرید آن از مراکز معتبر هیچوقت دچار مشکل خاصی نشده اند. در واقع در بررسی های به عمل آمده توسط محققان هر مصرف کننده ای که بطور صحیح از لنز خود مراقبت کرده و با محلول لنز آنها را ضدعفونی و مرطوب کرده است از عوارضی مانند سوزش و خشکی در امان بوده است.

مواردی هستند که حتی اگر لنز شما از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد باز هم رعایت نکردن آنها موجب نارضایتی می شود، مانند خوابیدن با لنز ، شستن آن با هر چیزی بغیر از مایع لنز و یا شنا کردن و حمام رفتن در حالی که در چشم شما قرار دارد. تمامی اینها بسیار خطر آفرین بوده و نیاز به آموزش صحیح از طرف متخصص چشم پزشکی دارد.

بیشتر محصولات لنز ارزان در داخل جعبه های ژله ای یا شیشه ای بسته بندی شده اند که حاوی مقداری محلول برای نگهداری رطوبت آنها می باشد. در نتیجه موقعی که درب آنها را باز می کنید ابتدا آنها را داخل جالنزی بریزید و سپس با انگشت تمیز برداشته و داخل چشم بگذارید تا دچار مشکل نشوید. داشتن یک قرنیه سالم اولین چیزی است که باید در نظر گرفته شود. پس هرگز با لنز خود نخوابید، بخاطر اینکه در خواب پلک شما بسته است و اکسیژن راهی برای ورود به آن پیدا نمی کند.

تاریخ مصرف لنز ارزان را چک کنید

وقتی که لنز ارزان خود را خریدید حتما از فروشنده بپرسید که تا چه تاریخی معتبر است. البته تاریخ انقضاء ربطی به روزانه یا ماهانه بودن آن ندارد. لنزی که یکبارمصرف روزانه است باید صبح در چشم گذاشته شده و در پایان روز با یک جفت جدید جایگزین شود. آندسته که برای 30 روز استفاده می شوند نیاز به نگهداری دارند و در پایان این مدت باید جایگزین شوند.

برخی از سودجویان اقدام به تولید لنزهای تقلبی از برندهای معتبر دنیا کرده اند و با قیمت ارزان آنها را وارد بازر نمده و سودهای کلانی را بجیب خود وارد کردند، اما آنها به این مسئله مهم توجهی ندارند که چه صدمات جبران ناپذیری را به انسان ها وارد می کنند.

موقع خرید خیلی حساسیت بخرج داده و حتما از مراکز معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت اقدام کنید. محصولی که توسط FDA آمریکا مورد تایید قرار نگرفته باشد هیچ تضمینی ندارد که به چشم شما آسیبی نزند. عوارضی همچون خراشیدگی و عفونت بخاطر این گونه انتخابها صورت می گیرد.

اگر لنز ارزان تقلبی نباشد برای سلامت چشم مصرف کننده هیچگونه خطری را در پی نخواهد داشت. در صورتی که هدف شما استفاده از لنز زیبایی است حتما نسخه لنز چشم خود را همراه خود داشته باشید تا به فروشنده ارائه دهید. بعد از استفاده اگر دید که با آن راحت نیستید برای یک چکاب کلی به پزشک خود مراجعه کنید تا بررسی های لازم انجام شده و مشکل را پیدا کند.

دقت داشته باشید که هرگونه آلودگی برای چشم مضر است و باید جدی گرفته شود. بخصوص آنهایی که بخاطر رسوبات سطح لنز به چشم رسیده اند. چاره رفع آنها هم همانطور که می دانید شستش دادن با محلول مخصوص است.

قبل از خرید به پزشک مراجعه کنید

انتخاب لنز ارزان بصورت خودسرانه و غیر اصولی بسیار برای چشم مضر است. اطلاعات مربوط به چشم و لنز هر فرد با دیگری فرق دارد و تولید کننده هم در محصولات خود این موضوع را در نظر گرفته و توصیه کرده است فقط کسانی از لنز تماسی استفاده کننده که نسخه خود را از پزشک دریافت نموده اند.

لنزی که هزینه پایینی دارد و در لیست برندهای معتبر دنیا قرار ندارد اصلا برای چشم مناسب نیست. آنها غیر اصولی و توسط افراد معمولی و غیر متخصص تولید شده و از کیفیت بالای برخوردار نیستندو ممکن است اطلاعات فنی درج شده بر روی آنها نیز اشتباه بوده و مشکل ساز شوند.

امروزه خانم ها از روشهای متنوع و زیادی استفاده می کنند تا نگاه و چشم زیبایی داشته باشند. یکی از رایج ترین آنها استفاده از لنز طبی رنگی می باشد که جایگزین خوبی برای عینک های طبی نیز به شمار می روند. رنگ طبیعی چشم تغییر کرده و بصورت کامل و طبیعی خود را جذاب و خیره کننده نشان می دهد.

اگر هم لنز رنگی ارزان خریداری نمودید حتما توجه داشته باشید که برند معروفی باشد. توصیه همه کارشناسان و متخصصان در ایران مراجعه به فورشگاه لنزویژن است که تجربه چندین ساله ای را در این زمینه بدست آورده و مشاوران آن می توانند بطور مستقیم شما را راهنمایی کنند. فقط کافیست موقع خرید نسخه خود را بهمراه داشته باشید تا با طیف وسیعی از رنگهای لنز ارزان موجود در جهان مواجه شوبد.

نکات زیر را در نظر بگیرید

نگهداری خوب از لنز ارزان یک هنر است که بیشتر مصرف کنندگان باید آن را بیاموزند. تنها داشتن یک لنز با کیفیت کافی نیست و باید نیازهای مراقبتی آن نیز در دوره مصرف برطرف شود. بیشتر آنها را در مطالب قبلی بیان کردیم و تاکیید زیدی هم بر روی آنها داریم.

افرادی هستند که به مشخصات درج شده بر روی بسته بندی لنز توجه نکرده و بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده همچنان از آن استفاده می کنند. بهتر است بدانید که مداده ای که از آن ساخته شده است بعد از گذشت این زمان فاسد شده و دیگر خاصیت های مفید خود مانند عبور اکسیژن را از دست می دهد. حتی دیگر شستشو و ضدعفونی کردن هم بر روی آنها تاثیری نخواد داشت.

لنز یک وسیله کامل شخصی است و مانند مسواک باید فقط توسط خود فرد مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از لنهای کرایه ای که امروزه در آرایشگاه ها برای عروس استفاده می شود ممکن است بیماری را به او انتقال دهد که برای همیشه چشم خود را از دست بدهد. با اطرافیان خود سر این موضوع مهم تعارف نداشته و درخواست آنها را در کنید.

لنز ارزان ممکن است معایبی هم داشته باشد

ساعت های استفاده از لنز ارزان معمولا پایین است و به طور مثال ممکن است روزی 8تا 10 ساعت بیشتر نتوانید آنها را در چشم خود بگذارید. یکی از دلایل این مدت کام می توانید عدم اکسیژن رسانی کافی به چشم باشد. خارج کردن آنها در هنگامی که می خواهید به رختخواب بروید یک اصل انکار ناپذیر است که حتما باید به آن توجه کنید.

امکان دارد که حاس مصرف کننده نباشد و به دلیل عدم آگاهی کافی برای روز بعد هم از آن لنز استفاده کرده و یا با یک محلولی آن را شستشو دهد که تاریخ مصرف آن گذشته است. دقت داشته باشید که تمامی اینها کاملا خطرناک بوده و چشم شما را نابود می کنند.

در ساخت محلول های شستشو و ضدعفونی کننده لنز از موادی استفاده می شود که پس از مدتمعینی که شرکت آن تعیین کرده فاسد می شوند و بسته به نوع برند آن می تواند متفاوت باشد. هرگز نباید این اشتباه بزرگ را انجام داده و از تاریخ گذشته آن برای لنز ارزان خود استفاده کنید به این علت که لنز شما را نیز از بین خواهد برد.

برای اینکه مطمئن شوید که چه نوع از مایع لنز برای شما مناسب تر است بهتر است با پزشک خود مشورت کرده یا چند نمونه از آن را امتحان کنید. یک راه دیگر آن است که از تجربیات فروشنده یا اطرافیان خود نیز بهره ببرید. بهترین مکان برای نگهداری از این مواد ظرف مخصوص خودشان است. یادتان باشد که پس از هر بار مصرف درب آن را محکم ببندید تا میکروب و آلودگی وارد آن نشده و خرابش نکند.

خشک شدن چشم

خشکی چشم یکی از عارضه هایی است که بیشتر افراد موقع استفاده از یک لنز بی کیفیت آن را تجربه خواهند نمود. لنز رنگی ارزان کاملا سطح قرنیه را پوشانده و تنها راهی که می ماند تا اکسیژن بتواند خود را به عنبیه برساند قسمت مرکزی لنز است. در صورتی که میزان اکسیژن رسانی پایین باشد یا بعلت انباشت چربی روی سطح لنز نتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد با این عارضه مواجه خواهیدشد.

عوامل دیگری هیتند که به خشک شدن بیشتر چشم موقع استفاده از لنز کمک می کنند که برخی از آنها عبارتند از فعالیت در هوای گرم و خشک و یا استفاده از یک سری دارو های آنتی هیستامین. در نتیجه با تمامی اخطارهایی که داده شده همیشه سعی کنید که چند بسته از قطره لنز در جیب یا کیف خود داشته باشید تا در صورت لزوم از آنها استفاده کنید.

رعایت نکات مهم موقع آرایش با لنز ارزان

از گذاشتن لنز خود در کنار لوازم آرایشی خود داری کنید، چون هرگونه تماس این مواد شیمیایی با لنز رنگی ارزان شما می تواند باعث ایجاد سوزش و قرمزی در چشم شود. استفاده از لوازمی که متعلق به فرد دیگری می باشد در ردیف رعایت نکردن اصول بهداشتی است و فراموش نکنید که در متورم شدن و تحریک چشم موقع آرایش تاثیر بسزایی خواهد داشت.

یک نوع ریمل در فروشگاه لوازم آرایشی بفروش می رسد که به واتر پروف معروف است و یک انتخاب خوب برای مواقعی است که می خواهید لنز ارزان قیمت را در چشم خود داشته باشید. موقعی که تصمیم می گیرید که از مواد شیمیایی آرایشی برای دور چشم خود استفاده کنید حتما آنهایی را بکار ببرید که از حساسیت کمتری برخوردار هستند.

یکی از لوازمی که بسیار برای چشم آزار دهنده و تحریک کننده است آنهایی هستند که پایه و اساس ساختشان با روغن می باشد. امروزه دیگر در کنار آزایش های زیبای دودی از لنز نیز استفاده می شود اما خیلی از خانم ها به اشتباه فکر می کنند که اول باید آرایش کنند و بعد لنز ارزان را در چشم خود قرار دهند، که در اینجا باید گفت  که این کار کاملا اشتباه و نادرست است. در پایان هم قبل از اینکه آرایش خود را پاک کنید خارج کردن لنز را فراموش نکنید.

چند نکته مهم و حساس را بهتر است بدانید

برای مرتب کردن موهای خود سعی کنید که لنز را در چشم خود نداشته باشید و در صورتی که مجبور یبه این کار شدنید حتم موقعی که سشوار زدن شروع می شود چشم زدن را فراموش نکنید تا لنز ارزان خشک نشود.

با ورود به سالن های زیبایی چشم شما ممکن است شروع به سوزش یا خارش کند و علت آن هم این خواهد بود که مصرف اسپری های مو در آن مکان زیاد بوده و ذرات آن همیشه در هوا معلقند و بین لنز و چشم قرار می گیرند. عینک خود را از کیفی خود بیرون آورده و بر روی چشم خود به عنوان یک محافظ قرار دهید تا کمتر اذیت شود و یا اینکه در صورت امکان لنز ارزان را از چشم خود بیرون آورده و در جالنزی خود قرار دهید. بله، این بهترین کار در این واقع خواهد بود.

وقتی وارد استخر شدید حتما از مسئول آنجا بخواهید که یک عینک مخصوص بشما بدهد تا در صورتی که وارد آب شدهد آن را روی چشم خود بگذارید تا آب آلوده آن با لنز شما تماسی برقرار نکند. همانطور که گفتیم هیچگونه تماسی نباید بین لنز و آب برقرار شود، به این علت که آب استخر حاوی کلر و مواد آلوده ای است که از بدن سایر افراد در آن بجای مانده و برای سلامت چشم بسیار زیان بار است.

افرادی که سیگار می شند بهتر است که از همان عینک بجای لنز ارزان استفاده کنند تا وقتی دود با چشم آنها تماس برقرار می کند به سطح لنز نچسبیده و آن را براحتی آلوده نکند. خطراتی که دود ناشی از سیگار کشیدن برای چشم دارد انکار ناپذیر بوده است. عفونت، تحریک و قرمزی همگی از عوارض جانبی این کار هستند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+