لنز طبیعی ❤️ خرید محصولات لنز رنگی طبیعی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 26 نتیجه

NEW
460.000 تومان770.000 تومان
580.000 تومان680.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان
720.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
800.000 تومان
900.000 تومان1.000.000 تومان
900.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.400.000 تومان
1.100.000 تومان2.500.000 تومان
1.100.000 تومان
1.150.000 تومان
1.200.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.400.000 تومان
1.400.000 تومان
1.500.000 تومان1.800.000 تومان

لنز طبیعی

خرید لنز طبیعی

بسیاری از خانم های ایرانی فکر می کنند که استفاده کردن از لنز رنگی طبیعی کار دشواری است، اما این تصور کاملا غلط می باشد. تنها نکته ای که می ماند این خواهد بود که در عین سادگی اگر انتخاب درستی در موقع خرید نداشته باشید ممکن است در آینده دچار  مشکلات خاصی شوید. با وجود برندهای بسیاری که در بازار لنزهای تماسی وجود دارد مشتری مقداری در انتخاب خود دچار سردرگمی میشود که کدام لنز طبیعی برایش بهتر است.

راهنمایی خرید لنز رنگی طبیعی

بهتر است ابتدا قبل از تهیه لنز طبیعی یاد بگیرید که چطور می توانید از جوانب خوبی که دارد استفاده کرده و از جوانب منفی آن دوری کنید. سپس نوبت آن می رسد که یک انتخاب شایسته را صورت دهید. آنقدر برندهای موجود در بازار زیاد شده که شاید انتخاب برای شما کمی مشکل شده باشد. در ادامه پست یکسری راهنمایی ها را برای شما آورده ایم تا بتوانید از این سردرگمی رهایی پیدا کنید.

لنز طبیعی که رنگ چشم را تقویت می کند

یکی از مدلهای لنز رنگی طبیعی که بسیار هم محبوبیت دارد تقویت کننده رنگ چشم است. متخصصان بدنبال این بودند که لنزی طراحی کنند که فقط مصرف کننده بتواند علاوه بر حفظ رنگ چشم خود مقداری در آن تغییر ایجاد نماید. معمولا بیشتر این خانم ها دارای چشم با رنگ روشن هستند و می خواهند برای تنوع رنگ آن را تیره تر کنند. نتیجه این کار در عمق چشمشان خود را نشان داده و می تواند یک گزینه کاملا ایده آل باشد.

در صورتی که رنگ چشم شما آبی روشن و یا سبز روشن است می توانید برای طبیعی کردن آنها و خارج شدن از روشنی از لنز آبی یا لنز سبز استفاده کنید. تنها این دو رنگ نیستند که خاصیت تقویتی دارند، بلکه لنز عسلی و لنز طوسی نیز در کنار آنها دارای لنز طبی رنگی هستند.

لنز رنگی طبیعی از نوع مات

نوع دیگری از لنز رنگی ساخته می شود که رنگ چشم را بطور کامل و نامحسوس تغییر میدهد و از ترکیب خاصی ساخته شده که کاملا در آن رنگدانه ها پیوسته کار شده اند. در صورتی که اطرافیان شما به شما که چشم تیره ای دارید پیشنهاد کردند که لنز طبیعی بخرید حتما به دنبال این نوع لنز که به مات مشهور است بگردید. در برخی از فیلم های سینمایی بازیگران از این نوع استفاده می کنند تا خاص تر شده و جذابیت بیشتری برای مخاطب داشته باشند.

لنز نوع درخشان طبیعی

جلوه دادن به رنگ طبیعی چشم یکی از اصلی ترین اهداف خرید لنز چشم است. لنز درخشان برای همین هدف وارد بازار شد تا با الگوهای منحصر به فرد خود که فاقد رنگدانه است این مهم را انجام داده و شایستگی خود را در این زمینه به اثبات برساند.

می توانید در فروشگاه لنزویژن این نوع لنز رنگی طبیعی را که معمولا روزانه و یکبار مصرف هستند را خریداری نمایید. قبل از آن حتما نمونه مدل های هر محصول را بخوبی مشاهده و درجه درخشندگی هر کدام را در نظر بگیرید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید، به این علت که نمی شود آنها را برگردانید.

لنز تماسی برای استفاده روزانه

لنز طبیعی روزانه هم در خط تولید بیشتر برندها وجود دارد و امروزه بخاطر محبوبیت خاصی که پیدا کرده تبدیل به یک محصول ایده آل شده است. دیگر لازم نیست که موقع خرید از فروشنده محلول لنز و یا جالنزی دریافت کنید و هزینه های شما کمتر می شود چون آنها را در چشم خود گذاشته و در پایان روز دور می اندازید. این نوع بیشتر مورد استفاده کسانی قرار می گیرد که می خواهند به مهمانی یا جشن تولد دوستان خود بروند و در پایان دیگر به لنز احتیاجی ندارند.

لنز طبیعی از نوع فصلی

این نوع لنز را بیشتر برای کسانی پیشنهاد می کنیم که می خواهند از هر جفت آن چند هفته استفاده کرده و توانایی خوبی در نگهداری از آن دارند. معمولا قیمت لنز طبیعی فصلی نسبت لنز روزانه بیشتر است و این در صورتی است که مدت زمان استفاده از آن به مراتب بهتر می باشد. پس از پایان این مدت بهترین کار جایگزین کردن با بک جفت لنز جدید خواهد بود.

در رابطه با این نوع لنز رنگی چند نکته مهم وجود دارد که مربوط به نگهداری از آن می شود. از جمله آن می توان به تمیز و ضدعفونی کردن با محلول مخصوص و نگهداری در جالنزی حاوی محلول نام برد که اگر این دو مورد را بخوبی و با حساسیت بالا انجام ندهید عوارض سختی در انتظار چشم شما خواهد بود.

خرید لنز رنگی طبیعی

لنز طبیعی و رکورد فروش آن در ایران

امروزه با افزایش مد و زیبایی در دنیا بیشتر افراد به دنبال یک راه برای جذاب شدن هر چه بیشتر هستند و اکثر آنها نیز خانم و دختران جوان می باشند. در کشور عزیزمان ایران چند سالی است که بیشتر بانوان به فروشگاه ما مراجعه و درخواست بهترین برند و مارک را دارند. یکی از علتهایی که لنز طبیعی آنها را مجذوب خود کرده عدم توجهی است که به زیبایی طبیعی خود دارند و می خواهند که با آرایش و استفاده از لنز تماسی این جذابیت را دو چندان کنند.

هر روز که به چهره خود در آینه نگاه می کنیم اولین گزینه ای که به نظرمان می آید که امکان بهتر شدن دارد چشم است و به نظر می رسد که با پیشرفت تکنولوژی تغییر رنگ طبیعی آن دیگر کار دشواری نباشد. به طور مثال شاید برخی فکر می کنند که باید از خارج ایران آنها را سفارش دهند، در صورتی که بیش از صد برند مختلف و با کیفیت وارد ایران شده که زیبایی و طراوت را با خود بهمراه دارد.

عنبیه چشم از یک سری خطوط رنگی تشکیل شده که طوری در کنار هم قرار گرفته اند که می توانند تشکیل یک رنگ خاص را بوجود آورند. بنابراین تولید کنندگان لنزهای رنگی از آن تبعیت کرده و با قرار دادن این خط ها بر روی یک دایره پلاستیکی نازک و استفاده از انواع رنگدانه های الهام گرفته از طبیعت موفق به تولید لنز رنگی طبیعی شده اند. آنها کاملا فضای رنگی عنبیه را پر کرده و در مرکز بی رنگ هستند.

سفارش بهترین برند ها

شاید شما هم چند روزی است که در یک مهمانی شرکت کرده و متوجه جذابیت بیشتر افراد شده باشید و تصمیم گرفتید که ظاهر خود را مانند آنها با خرید لنز طبیعی جذاب و ماندگار کنید. امروزه تبلیغات منفی در مورد لنز تماسی زیاد می شود و بسیاری از سایتها بدون آنها راجع به لنز آگاهی لازم را داشته باشند در مورد آن صحبت های منفی انجام می دهند که کاملا غلط است.

این حرف ما را جراحان زیبایی تصدیق می کنند چون آنها هم معتقد هستند که در کنار داشتن یک گونه، لب و بینی زیبا باید چشم و نگاهی زیبا و خیره کننده هم داشت. آنها با توجه به تخصصی که بدست آوردند شروع به انجام آرایش های زیبایی نموده و موجب شدند تا بسیاری از خانم های ایرانی رو به تغییرات زیادی آورده و چهره خود را به زیر تیغ و داروهای زیبایی آنها بسپارند. در نتیجه شرکت های اروپایی هم بیکار نماندند و با الهام گرفتن از رنگهای خانم های اروپایی لنزهای تزئینی قشنگ و جذابی را طراحی و به بازار عرضه نمودند.

لنز طبیعی نمره دار و بدون نره

همچنین خبر خوب برای این خانم های جوان و زیبا این بوده که می توانند عینک را بطور کلی کنار بگذارند و از نوع طبی زیبایی این لنزها استفاده کنند. طیف وسیعی از نمره های چشم که توسط چشم پزشکان تجویز و به بیمار در قالب نسخه تحویل داده می شود در فروشگاه ما موجود می باشد.

بیماران مبتلا به عارضه هایی همچون دوربینی و نزدیک بینی می توانند با گذاشتن آنها در چشم خود آن را اصلاح کرده و براحتی به انجام امور روزمره خود بپردازند. حالا که با هز دو جنبه این مدل لنز رنگی آشنا شدید دیگر خیلی راحت تر می تواند در مورد تناسب آن با ظاهر و نگاه تصمیم بگیرید. از بابت قیمت این دو نمونه نباید زیاد نگران باشید و فقط به جذابیت و نگاهی که در انتظار شماست فکر کنید تا تمرکز کافی را داشته باشید. امیدواریم که از آنها لذت ببرید.

چند نکته در مورد لنز طبیعی

  • معمولا تولید کنندگان با توجه به قطر لنز افراد مختلف محصولات خود را تولید می کنند و اندازه های مختلفی را برای آن در نظر گرفته اند تا کسانی که دیامتر چشمشان بالاتر از 14 است هم بتوانند از لنز طبیعی استفاده کنند.
  • پس موقع خرید لنز رنگی طبیعی توجه به نسخه لنز چشم خود داشته باشید. در صورتی که بیشتر باشد لنز روی چشم حرکت می کند و در صورتی که کوچکتر باشد نمی تواند تمامی نقاط رنگی عنبیه رو بخوبی پوشش دهد.
  • استفاده از لنزهای با حلقه لیمبال مشکی کمک می کند تا لنز بر روی چشم شما زیباتر جلوه کند و به شما پیشنهاد می کنیم که در این مورد لنز رنگی سولوتیکا را امتحان کنید که در نوع خود یکی از بهترین ها بشمار می آید.
  • اکسیژن به طور مستقیم از طریق چشم وارد بدن می شود و اگر این عضو مهم آسیب ببیند عوارض جبران ناپذیری را بهمراه خواهد داشت. در نتیجه موقع خرید لنز حتما مشخصات آن را که بر روی جعبه درج شده مطالعه و مقدار اکسیژن رسانی آن را در نظر بگیرید.
  • مورد دیگر رطوبت رسانی لنز است که بسته به نوع مواد بکار برده شده در آن و تولید کننده در مقادیر مختلف می باشد. در طول روز شما مشغول فعالیت های زیادی هستید و لنز به تدریج رطوبت خود را از دست خواهد داد و باید با خارج کردن و قرار دادن در محلول به آن بازگردانده شود تا به چشم بیمار آسیبی وارد نکند. پس دقت کنید که از مراکز و فروشگاه های معتبر لنز خود را دریافت کنید تا تقلبی نباشد.

معرفی برندهای لنز رنگی طبیعی

در فروشگاه لنزویژن ما سعی کرده ایم که از فروش برندهای بی کیفیت صرف نظر کرده و برای شما مشتریان عزیز بهترین برند لنز رنگی طبیعی را فراهم کنیم تا بتوانید هم به زیبایی که هدف اصلی شماست برسید و هم اینکه سلامت چشم شما را تضمین کنیم :

لنز طبیعی سولوتیکا

این برند برخاسته از قلب برزیل می باشد که در ایران مدت هاست توسط شرکت دامون طب وارد شده و بخاطر کیفیت و طبیعی بودن مورد توجه بسیاری از خانم های جوان ایرانی قرار گرفته و رضایت کام آنها را بدست آورده است.

سری جدید آن که بدون دور هم است دارای رنگبندی بسیار زیبا بوده که نام آنها را از روی معروفترین جزایر برزیل مانند کپاکابانا و غیره انتخاب کرده اند. از پرفروش ترین رنگهای آن می شود به اکره و توپازیو اشاره کرد.

این برند نه تنها در ایران بلکه در بیشتر کشورهای دنیا به لنز رنگی طبیعی مشهور شده و در سری های دور مشکی و بدون دور تولید می شود و بصورت سالانه و فصلی تولید شده است. با خیالی آسوده در ابتدای روز آنها را روی چشم خود قرار داده و نگران سوزش و قرمزی خود نباشید.

این محصول را بطور کلی برای تمامی رنگهای چشم روشن و تیره طراحی کرده اند و بارزترین خصوصیت آن تغییر رنگ کامل چشم به طور طبیعی است به گونه ای که وقتی در بین اطرافیان و در محل کار هستید کسی متوجه حضور لنز در چشم شما نخواهد شد.

ایلوژن کالر یک لنز رنگی طبیعی

کشور آلمان یکی از تولید کنندگان لنز در جهان است و در کشورهای مختلف از جمله کره جنوبی شعبه دارد و یکی از محصولات خود را در همین کشور با نام لنز رنگی ایلوژن کالر تولید و عرضه نموده است. این لنز طوری طراحی شده تا بتواند از لحاظ اکسیژن رسانی حرفی برای گفتن در بین سایر محصولات داشته باشد و خود را در این زمینه بهترین در نظر بگیرد.

یکی از بهترین ویژگی های این برند لنز رنگی طبیعی نازک بودن و درصد آب بالای آن می باشد که باعث شده تا کیفیت آن مورد قبول مصرف کنندگان باشد. تک تک پیکسل های بکار رفته در آن بصورت نقطه ای هستند و همین امر باعث بهبود کیفیت رنگهای آن شده است.

برند لنز طبیعی جمستون

این برند لنز طبیعی نیز ساخت کره است و وارد کننده آن توانسته با توجه به اینکه سلیقه بیشتر افراد در ایران متفاوت است تمامی رنگ بندی آن را وارد و در بازار عرضه نماید. دو نوع دور دار و بدون دور آن کاملا راحت بوده و بدلیل سالانه بودن در بین مصرف کنندگان محبوبیت خاصی خود را بدست آورده است.

اگر به دنبال یک لنز هستید که هم راحت باشد و هم اینکه کیفیت لازم را برای حفظ سلامت چشم شما دارا باشد شک نکنید که انتخاب شما همین محصول باشد. هم آب رسانی خوبی دارد و هم اینکه رطوبت کافی را برای چشم شما فراهم می کند تا در طول مدت استفاده خشک نشود.

بهترین آنها لنز طبیعی لومینس

باز هم کره جنوبی دست بکار شده و با توجه به پیشرفت های زیادی که در زمینه تولید لنز رنگی طبیعی بدست آورده توانسته تا محصولی تولید کند که در جهان بیهمتاست و چشم ای تیره و روشن را بخوبی تغییر رنگ داده و جذابتر از همیشه نماید.

دوازده ماه کامل آن را در چشم خود بگزارید و فقط مراقبت های بهداشتی و استفاده از محلول را در پایان روز فراموش نکنید. همگان از دیدن شما شگفت زده خواهند شد و به شما بخاطر داشتن این نگاه زیبا و طبیعی تبریک خواهند گفت.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+