لنز سبز ❤️ خرید لنز سبز تیله ای روشن و تیره - زیتونی و دور مشکی ❤️ لنزویژن

در حال نمایش 27 نتیجه

NEW
460.000 تومان770.000 تومان
540.000 تومان600.000 تومان
550.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
720.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
750.000 تومان800.000 تومان
900.000 تومان950.000 تومان
900.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.100.000 تومان1.400.000 تومان
1.200.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.500.000 تومان1.800.000 تومان
1.500.000 تومان1.800.000 تومان
1.500.000 تومان1.600.000 تومان
1.500.000 تومان1.600.000 تومان

لنز سبز

خرید لنز سبز

لنز سبز را در کنار سایر رنگهای لنز چشم زیبایی مانند لنز آبی ، لنز طوسی و لنز عسلی جزو بهترین و طبیعی ترین رنگها می توان قرار داد. این رنگ جزو خاص ترین رنگهای لنز زیبایی است و می توانید با آن چشم هایی درخشان داشته باشید.

برای داشتن یک استایل خوب بیشتر مصرف کنندگان لنز رنگی در تلاش هستند که آن را با لباس و میکاپشان ست کنند. آنها همچنین بخوبی می دانند که میکاپی که برای چهره خود و بخصوص چشم بکار می برند باید کاملا با لنز سبز همخوانی داشته باشد. در کنار همه این موارد هیچوقت سلامت چشمتان را از یاد نبرید.

لنز سبز تیله ای یک زیبایی و جذابیت خاص

لنز سبز تیله ای از آن دسته رنگهایی از که همیشه جذابیت های خاصی را در فرد ایجاد می کند. همه اینها به سلیقه شخصی شما هم بستگی خواهد داشت. بدنبال یک میکاپ و خط چشمی باشید که در پایان وقتی روبروی آینه می ایستید زیبای را در چشمان خود مشاهده کنید و از داشتن این لنز رنگی لذت ببرید.

خداوند به برخی این موهبت الهی که داشتن چشم با رنگ سبز است را داده است و این افراد بهترین کاری که می توانند برای زیبایی هر چه بیشتر چشم خود انجام دهند این خواهد بود که یک تناسب بین رنگهایی که برای مو و لباس خود انتخاب می کنند ایجاد کنند.

هیچوقت بدنبال این موضوع نباشید که بطور مثال امسال می خواهد چه رنگی مد شود چون ممکن است آن رنگ برای شما که از لنز سبز استفاده می کنید هیچ تناسبی نداشته باشد و استایل شما را به هم بزند.

با بکار بردن یک طیف رنگ زیبا برای ظاهر و استایل خود شما همیشه چند قدم از دیگران جلوتر خواهید بود. هنگام خرید لباس برای خود رنگهایی را انتخاب کنید که وقتی در کنار لنز سبز قرار گیرند یک زیبایی و درخشش خاص داشته باشند. ترکیب کردن این رنگها با یکدیگر است که به شما در زیباتر شدن کمک فراوانی خواهد کرد پس تمام تلاشتان را بکار ببرید.

بهترین راه برای نشان دادن شخصیت شما به اطرافیان انتخاب رنگهای مناسب برای شماست و امروز می توانید با مراجعه به فروشگاه لنزویژن انواع رنگ لنز سبز و لنز یخی را مشاهده و خریدداری نمایید. فراموش نکنید که قبل از این اقدام حتما با چشم پزشک خود مشورت و نسخه لنز چشم خود را دریافت کنید.

لنز سبز در کنار رنگ طبیعی چشم

همیشه وقتی می خواهید در بین تمامی رنگ لنزهای موجود از لنز چشم سبز استفاده کنید به رنگ طبیعی چشم خود نیز توجه داشته باشید چون روشن و تیره بودن آن نیز می توانید در موقع استفاده از لنز تاثیر داشته و طیف رنگی آن را تغییر دهد.

به طور مثال برای چشم های تیره رنگ استفاده از لنز مات بیشتر توصیه می شود چون بهتر می تواند ظاهر طبیعی شما را حفظ کند و زیاد مصنوعی به نظر نرسد و اطرافیان متوجه حضور لنز نخواهند شد.

استایل شما در کنار لنز سبز طبیعی

از یک میکاپ شیک و منحصر به فرد که از رنگهای زیبا شکل گرفته برای سایه پلک بالا و دور چشم استفاده کنید و توجه داشته باشید که اگر هم خواستید از سایه سبز استفاده کنید با یک رنگ دیگر ترکیب شود بهتر است.

رنگ بنفش جزو رنگهایی است که وقتی در کنار یک لنز سبز آبی قرار می گیرد و استفاده از رنگ مد روز در کنار آن تفاوت زیادی در شما ایجاد می کند پس حتما این گزینه را یکبار هم که شده امتحان کنید. می توانید یک پیراهن یا مانتو آبی بپوشید و با میکاپ صورت در کنار آن بر روی رنگ چشم خود بیشتر مانور بدهید تا برای دیگران هم خسته کنند نباشند. استفاده از این ترفندها بنظر خیلی خوب خواهد بود.

رنگ لباس شما با لنز سبز مهم است

استفاده از لباس های تیره بخصوص با رنگهایی که با سبز در تناقض هستند در کنار یک سری لوازم جانبی مانند کیف و کلاه که رنگ سبز را تشدید کنند و مخصوص مهمانی نیز می توانند باشند، یک انتخاب برای کسانی است که لنز سبز دارند و اینگونه است که می توانند به چشم خود جلوه و براقیت بیشتری بدهند. همه اینها را در کنار هم داشته باشید بهتر خواهد بود.این طور نیست؟

خط چشم را با رنگ لنز ست کنید

  • برای کشیدن خط چشم به دنبال یک رنگی باشید که بتواند تکمیل کننده رنگ سبز باشد و پیشنهاد ما این است که از رنگ قرمز، ارغوانی استفاده کنید که در یک کمال گرایی خاص با این رنگ است و بسیار مناسب خواهد بود.
  • این رنگها را باید بصورت یک خط نازک و بصورت کاملا ملایم روی مسیر زیر مژه از گوشه چشم تا انتها توسط مداد بکشید تا زیاد خسته کننده به نظر نرسند. برای این کار از آموزشهای موجود در اینترنت استفاده کنید بهتر است.
  • یکی دیگر از رنگهایی که می توان به آن نظر داشت بادمجانی است که در کنار رنگ های مانند صورتی و آبی به زیبایی هر چه تمام تر چشم شما را به نمایش در خواهد آورد. پس بهتر است هر چه زودتر یه بار امتحان کنید.

خرید لنز طبی رنگی سبز

چه رنگ مویی برای لنز سبز انتخاب کنیم ؟

در ادامه این مقاله به مهمترین چیزی که باید هنگام خرید لنز سبز طبیعی به آن توجه داشته باشید پرداخته و شما عزیزان را با این موضوع مهم آشنا کنیم و آن توجه به رنگ مو در کنار رنگ پوست شماست. اینکه چه رنگ لنز طبی رنگی با موی شما در تناسب است موضوع بی اهمیتی نبوده و نخواهد بود و همواره افرادی بوده اند که بر اثر بی توجهی به آن دچار خسارت مالی شده و حتی مجبور شده اند دوباره هزینه خرید لنز پرداخت کنند.

امروزه دیگر با مراجعه به آرایشگاه ها یا لوازم آرایشی هر رنگ مویی را می توانید برای خود انتخاب کنید و حتی اگر هم برای یک مهمانی خاص خواسته باشید می توانید موی مصنوعی تهیه کنید. می توانید موقع انتخاب رنگ مو لنز خود را در چشم خود گذاشته و رنگها را با یکدیگر مقایسه کنید و ببینید کدام یک رنگ سبز چشم شما را روی صورتتان زیباتر نشان می دهد.

رنگ پوست و مو دو عامل اصلی هستند که در انتخاب لنز سبز تاثیر گذار خواهند بود و امروزه شاهد این هستیم که خانم های ایرانی بسیاری این موارد را رعایت کرده و با یک استایل زیبا و جذاب در مهمانی ها و جلسات عمومی حاضر شده و نگاه اطرافیان را به طرز خیره کننده ای به طرف خود می کشند. نمونه مدل های این رنگ لنز را می توانید از طریق پیج اینستاگرام ما به آدرس آی دی lensvision@ مشاهده نمایید.

رنگ موی قرمز

بدنبال یک رنگ تند باشید که بتواند هایلایت موی شما را زیبا کند. به نظر می رسید می توانید طیف های قرمز مانند قهوه ای یا آلبالویی که با قرمز ترکیب شده اند را تست کنید و مطمئن باشید که رنگ موی شما جذاب خواهد شد و همه از شما به عنوان یک الگوی مناسب یاد خواهند کرد. اگر در این کار کمک تجربه هستید، بهترین مکان برای رنگ کردن مو بصورت هایلایت مراجعه به آرایشگاه خواهد بود.

رنگ موی قهوه ای

رنگ مو قهوه ای در بین بقیه رنگها گزینه بهتری است چون راحت با هر نوع طرح هایلایتی که مورد نظر شما است خود را سازگار می کند و نقش خود را هنگامی که لنز سبز در چشم شما است به خوبی ایفا می کند. بخصوص وقتی که ته مایه شکلاتی داشته بود و رنگ پوست شما هم روشن باشد که دیگر عالی و زیباست. سعی کنید که از رنگهایی مانند نقره ای در این رنگ استفاده نکنید.

رنگ موی طلایی

موی طلایی در رنگ سبز چشم شما رگه هایی از طلایی ایجاد خواهد کرد و کمک می کند تا لنز در چشم شما طبیعی نبودن خود را از نظر دیگران پنهان کند و باعث شود که این رنگ کاملا برازنده شما شود. کسانی که رنگ پوستشان خنثی اشت این موضوع را بیشتر حس خواهند کرد.

شاید این سوال برای شما پیش آید که برای پوست شما که گرم است باید چه رنگ مویی انتخاب شود؟ پیشنهاد ما استفاده از رنگهایی مانند عسلی طلایی و شکلاتی به همراه خطهای طلایی است. در این صورت است که جزو زیباترین ها خواهید ماند.

رنگ پوست متناسب با لنز سبز

رنگ مو برای یک خانم ایرانی خیلی مهم است و در اکثر فروشگاه های آرایشی که در سطح شهر ها هستند می توان آن را در طیف های گسترده مشاهده و خرداری نمود. می توان گفت که بهترین رنگ مو برای شما رنگی است که سن شما را بسیار جوان و زیبا نشان دهد.

اگر در این زمینه تجربه نداشته باشید و در کنار آن هم بخواهید از لنز سبز استفاده کنید بدون شک ممکن است از انتخابی کرده اید خشنود نباشید و بین رنگ مو، پوست و لنز خود نتوانید تناسبی ایجاد کنید. در نتیجه از دیگران که در این زمینه تجربه کافی دارند مشاوره بخواهید و حتی می توانید سری هم به پیج های آرایشی در اینترنت بزنید تا با یک انتخاب بهتر تاثیر آن را در جذابیت و زیبایی خود مشاهده کنید.

لنز سبز با پوست سبزه

استفاده از رنگهای گرم مانند بلوند و عسلی برای مو در کنار داشتن پوست سبزه بیشترین انتخاب در بین کسانی است که از لنز سبز روشن استفاده می کنند و تنها با اینها است که می توان یک چهره شاد و هماهنگ با طبیعت پیرامون داشت. چهره شما با این رنگها دوست داشتنی تر همیشه نشان داده می شود.

لنز سبز با پوست سفید

اگر رنگ پوست شما سفید و روشن است شرابی و بلوند از آن دسته رنگهای هستند که طرفدار زیادی در بین جوان تر ها دارند و برای مهمانی های ویژه مثل جشن های هالووین بیشر از این رنگها در کنار لنز سبز تیره یا لنز سبز طوسی استفاده می شود و خاص ترین افراد را می توان با این مشخصات دید.

خرید لنز رنگی سبز

میکاپ متناسب با لنز سبز داشته باشید

یک نکته خیلی مهم در میکاپ صورت استفاده از رنگهای مناسب و زیبا است که بتوانند نقش خود را بخوبی در کنار یک چشم سبز ایفا کنند. تنها یک دست هنرمند و ظریف می تواند با طراحی سایه های زیبا و خطهای کشیده و متقارن در دور چشم ها یک آرایش خارق العاده را بوجود آورد.

داشتن یک چشم زیبا برای شروع به آرایشگر انگیزه بیشتری برای خلق زیبایی می دهد و بهتر است که شما قبل از خرید لنز سبز با این مسائل بهتر آشنا شده و با وسایل و ترکیب رنگها آشنا شوید و بتوانید همانگی های لازم را بین آنها بوجود آورید.

آرایش چشم زیبا با لنز سبز

یکی ازمهمترین قسمت های صورت که تاثیر زیادی بر روی بخش های دیگر دارد آرایش چشم است و همیه باید بدنبال بهترین آموزش ها برای زیبایی آن باشید و یکسری نکات مهم را در رنگ آمیزی آن رعایت کنید.

در صورتی که می خواهید از لنز سبز استفاده کنید باید طیف رنگی را انتخاب کنید که با این رنگ لنز هماهنگی و تناسب داشته باشد و نمونه هایی از این نوع رنگها را می توانید از طریق پیج های میکاپی که در اینستاگرام است مشاهده نمایید. در این صفحات می توانید انواع مدل آرایش چشم Makeup را بصورت تصویری و مرحله به مرحله یاد بگیرید.

  • استفاده از سایه چشم با رنگهایی مانند آبی با ته مایه سفید به طوری که کمی روشن تر از رنگ چشم شما باشند استفاده کنید. ز رنگ هایی که تن سبز دارند برای شما که لنز سبز دارید اصلا استفاده نکنید و بهتر است از آنها دوری کنید.
  • برای ایجاد یک جذابیت و زیبایی بالا تا جایی که امکان دارد سعی کنید که در بکار بردن رنگهای مختلف برای چشم سبز اشتباهی انجام ندهید تا آرایش چشم شما بهم بخورد. در نتیجه تمام تلاش خود را با دیدن آموزش های تصویری انجام دهید و با خرید یک ججعبه آرایشی خوب که تمامی رنگها را شامل می شود کار خود را آغاز کنید.
  • استفاده از رنگهایی مانند بنفش و سایه های تیره رنگ برای رفتن به جشن های خاص مانند هالووین بیشتر پیشنهاد می شود چو با این رنگ ها می توانید یک استایل باورنکردنی در بین دیگران داشته باشید. بهتر است در کنار این سایه چشم زیبا از ریمل و خط چشم هم استفاده کنید تا بهتر نگاه دیگران را به خود جذب کنید.

خصوصیات ویژه رنگ لنز سبز

اگر به دنبال یک ارتباط ویژه با طبیعت زیبای پیرامون خود دارید و چهره شما دیگر تکراری شده است بهترین انتخاب تغییر رنگ در چشم شما است و می توان گفت که تنها رنگی که می تواند با طبیعت همخوانی داشته باشد لنز سبز روشن و لنز سبز تیره است.

این رنگها کاملا چهره شما را خوشحال و زیبا نشان می دهد و یک برجستگی خاص در چشم شما ایجاد می کنند که می تواند تاثیر خود را روی دیگران هم بگذارد.

استفاده از لنزی که بتواند رنگ چشم شما را بهبود بخشد و زیاد غیر طبیعی به نظر نرسد خیلی بهتر است چون شفافیت زیبایی را در چشم شما ایجاد می کند. رنگهایی مانند طوسی سبز و سبز عسلی در بین تنهای مختلف این رنگ لنز جلوه ویژه ای دارد و از محبوبیت بهتری برخوردارند.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+