لنز خاکستری ❤️ خرید آنلاین لنز خاکستری روشن - دور مشکی فیلی | لنزویژن

در حال نمایش 36 نتیجه

440.000 تومان480.000 تومان
460.000 تومان770.000 تومان
480.000 تومان520.000 تومان
500.000 تومان
550.000 تومان
580.000 تومان680.000 تومان
600.000 تومان650.000 تومان
600.000 تومان
650.000 تومان900.000 تومان
700.000 تومان
700.000 تومان750.000 تومان
700.000 تومان750.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
750.000 تومان850.000 تومان
790.000 تومان830.000 تومان
800.000 تومان
850.000 تومان900.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.100.000 تومان
1.000.000 تومان1.050.000 تومان
1.000.000 تومان1.400.000 تومان
1.100.000 تومان2.500.000 تومان
1.100.000 تومان
1.100.000 تومان1.200.000 تومان
1.100.000 تومان1.200.000 تومان
1.150.000 تومان
1.200.000 تومان2.500.000 تومان
1.200.000 تومان2.500.000 تومان
1.300.000 تومان1.400.000 تومان
1.400.000 تومان
1.500.000 تومان1.800.000 تومان

لنز خاکستری

خرید لنز خاکستری

طبیعت دارای رنگهایی است که همیشه ارکان زیبایی آن بوده اند و یکی از این رنگها خاکستری است و انسانها هم در طول سالیان سعی کرده اند که استایل خود را با این رنگ زیباتر کنند در نتیجه تصمیم گرفته اند که به سراغ تاثیر گذارترین عامل در چهره خود که همان رنگ چشم است بروند و از لنزهای رنگی در رنگ هایی مانند لنز طوسی و لنز خاکستری استفاده کنند.

بیشتر استفاده کنندگان از لنز خاکستری فیلی و سایر رنگها خانم هایی هستند که همیشه تنوع طلب بوده و بدنبال این هستند که هر روز با یک مد و آرایش زیبای جدید در جمع اطرافیان خود حاضر شده و نگاه همگان را به خود جذب کنند. بر اساس تحقیقاتی که توسط محققین صورت گرفته بیشتر افرادی که دارای چشم های طوسی رنگ هستند دارای روحیه ای حساس و عاشقانه هستند و همیشه سعی می کنند که کارهای خود را به شکل حرفه ای تری انجام دهند.

جذابیت و زیبایی بیشتر با لنز خاکستری

مدت زمان زیادی است که از تولید لنزهای زیبایی می گذرد و همیشه در مهمانی ها و سریال های ایرانی بیشتر بازیگران و چهره های معروف از لنز آبی ، لنز عسلی ، لنز سبز و لنز خاکستری استفاده می کنند. می توان گفت که بیشتر این علاقه بخاطر زیباتر شدن هر چه بیشتر در چهره مصرف کننده بوده است.

معمولا بیشتر تبلیغاتی که راجع به لنزهای رنگی می شود همیشه برای استفاده زیبایی آنها است در صورتی که نوع طبی آنها نیز در بازار موجود می باشد. داشتن اطلاعات کافی در زمینه چگونگی استفاده و مراقبت از لنز چشم Contact lens می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به درستی از آنها استفاده کرده و دچار عفونت های چشم نشوید.

بیشتر مردم دنیا به رنگ خاکستری علاقه زیادی دارند و جزو رنگ های محبوب آنها بحساب می آید و همیشه در یکی از وسایل و لباسهای آنها می توانید این رنگ را مشاهده کنید. این رنگ جزو رنگهای خنثی به شمار می آید چون از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده و درخشش خاصی در خود جای داده است و توانسته است در بین رنگهای مختلف لنز رنگی هم جایی برای خود پیدا کند.

لنز خاکستری چهره شما را جدی و باوقار بیشتری نشان می دهد و شخصیت شما را طوری طراحی می کند که جذاب و زیبا جلوه نماید و باعث می شود در امور روزانه خود کاملا مسلط تر و باهوش تر عمل کنید. با تمام اینها همیشه زیاده روی در هر کاری خوب نیست و استفاده از رنگ خاکستری هم از این موضوع مستثنی نبوده و در صورتی که بیش از حد استفاده شود باعث خستگی و سردی در شما خواهد شد.

آرایش چشم با لنز خاکستری روشن

امروزه دیگر بیشتر خانم ها از رنگ خاکستری در آرایش صورت خود استفاده می کنند و خیلی آن را دوست دارند. از این نوع رنگ ها برای آرایش بیشتر برای جشن های شبانه استفاده می کنند و یک خوبی دیگر که دارد این است که با هر رنگ پوست و لباسی بخوبی ست می شود. ویژگی دیگر آن است که دارای طیف های دیگری مانند طوسی نقره ای است.

استفاده از سایه چشم کاملا سلقه ای است اما در مواردی که از سایه های دودی استفاده می کنید آرایش شما با گذاشتن یک لنز خاکستری روشن در چشم به کمال زیبایی خود خواهد رسید.

برای رنگ کردن گونه ها خود از رنگی استفاده کنید که خنثی باشد. با این کار دست شما برای تاکید کردن روی آرایش چشم و زیباتر نشان دادن آنها باز تر خواهد بود و می توانید از ترکیب رنگهای بیشتری استفاده کنید. رنگهایی مانند نوک مدادی و سرمه ای می توانند تضاد بیشتری را در بین رنگهای سفید و تیره پوست ایجاد کنند.

همیشه لازم است که آموزش های لازم را برای میکاپ صورت بدانید تا بتوانید بهترین مدل ها را انتخاب کنید. لنز طبی رنگی دیگر جزو لوازم آرایشی محسوب می شود و انتخاب یک رنگ خوب لنز نیاز به آگاهی بیشتری از تناسب رنگها با یکدیگر دارد. درست است که این لنزها برای زیبایی و تغییر رنگ چشم هستند ولی اگر به درستی انتخاب نشوند در آرایش چهره شما تاثیر منفی خواهند داشت.

در فروشگاه لنزویژن می توانید از طریق گرقتن مشاوره در زمینه انتخاب رنگ از متخصصان ما از طریق راه های ارتباطی مشخص شده می توانید لنز خاکستری متناسب با آرایش چشم خود را خریداری نمایید و با ارسال رایگان آن را درب منزل تحویل بگیرید.

لنز خاکستری و آرایش سایه چشم

اگر به دنبال یک انتخاب عالی برای طراحی یک سایه چشم مناسب برای لنز خاکستری هستید پیشنهاد می کنیم که طیف های رنگی طوسی روشن را که مورد استفاده بیشتر آرایشگران است را امتحان کنید. برای چشم های قهوه ای بدنبال لنز رنگی باشید که وقتی با یک سایه چشم خوب و خوش رنگ ترکیب شود روی تغییر رنگ چشم شما تاکید کند. استفاده از سایه های رنگ طلایی با ته مایه مسی با لنز خاکستری انتخاب خوبی خواهد بود.

یکی از طیف های این رنگ زیبا خاکستری با ته مایه آبی است که وقتی با یک سایه چشم هلویی ترکیب می شود می تواند به رنگ آبی آن کمک کند که خود را بهتر نشان دهد و سردی بودن رنگ خاکستری را کمتر کند. از سایه های دیگر مانند مسی روشن و طلایی هم می توانید برای تکمیل کردن آرایش خود استفاده کنید.

لنز خاکستری با توجه به شرایط شما باید انتخاب شود

بریا انتخاب یک لنز خاکستری که متناسب با شما باشد بهتر است مواردی که در ادامه مطرح می شود را بدقت بررسی و از آنها پیروی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید :

رنگ پوست

برخی مواقع پیش آمده که وقتی یک خانم می خواهد متناسب با رنگی که پوستش دارد یک لنز رنگی انتخاب کند به مشکل بر خورده است. شاید برای شما که اولین مرتبه است می خواهید لنز خاکستری استفاده کنید نیز عجیب باشد که چقدر رنگ پوست می تواند در زیبایی نگاه شما تاثیر گذار باشد.

در صورتی که پوست تیره رنگی دارید توصیه می شود که از لنز خاکستری روشن برای زیباتر شدن چشم خود استفاده کنید تا برای عموم مردم هم زیاد عجیب به نظر نرسد.

ترکیب لنز خاکستری با رنگهایی همچون عسلی می تواند جذابیت آن را با رنگ پوست گندمی دو چندان کند. بخصوص وقتی می خواهید به مهمانی آشنایان خود بروید.

اگر هم نمی خواهید رنگ پوستتان زیاد مورد توجه بوده و آزادانه لنز خود را انتخاب کنید سعی کنید که از رنگهای ترکیبی استفاده کنید. در هر صورت کسی نمی تواند شما را وادار به این کند که کدام رنگ بهتر خواهد بود. حتی می توانید قبل از خرید در صورت امکان چند مورد آن را تست کنید. که البته به لحاظ بهداشتی توصیه نمی شود.

اکثر مصرف کنندگان لنز های رنگی برای این که لنز بر روی چشم آنها بیشتر جلوه کند از این رنگ در کنار آبی زیاد بهره می برند تا هم با پوست آنها بخوبی در تناسب باشد و هم اینکه بعدا با آن به مشکل بر نخورند.

رنگ مو

برای کسانی که دارای رنگ موی بلوند هستند استفاده از یک لنز خاکستری و سایر ترکیبات آن می توانید جذابیت خوبی را بهمراه داشته باشد. برای اینکه بدانید رنگ مو مسی یا طلایی با کدام نوع رنگ لنز بیشتر ست می شود بهتر است چند نمونه از آنها را تست کرده و از نظر دیگران نیز بهره مند شوید. به طور مثال شاید رنگ موی فندقی بیشتر از شرابی خد را با رنگ خاکستری در تناسب نشان دهد. پس کمک گرفتن از سلیقه دیگران را فراموش نکنید.

یکی از رنگهایی که برای مو بیشتر مورد انتخاب خانم های زیبا می باشد خرمایی است که تقریبا می توان کفت با هر نوع رنگ لنز روشن خود را خوب و طبیعی نشان می دهد. بیشتر مردم عزیزمان دارای رنگ چشم تیره و قهوه ای هستند. در نتیجه تمایل به این که لنز خاکستری مورد استفاده قرار گیرد در آنها خیلی زیاد دیده می شود. این دو با هم می توانند تکمیل کننده یک چهره بسیار زیبا و شگفت انگیز باشند.

سایه چشم

برای انتخاب یک رنگ لنز مانند خاکستری انتخاب های زیادی در انواع برند لنز دارید. رفتن به یک میهمانی مجلل نیازمند این خواهد بود که در کنار لنز حتما برای آرایش چشم خود از لوازم آرایشی استفاده کنید تا بتوانید یک نمونه سایه چشم خوب داشته باشید تا غیر طبیعی به نظر نرسید.

تنها در صورتی سایه چشمی که می زنید مشکل خواهد داشت که با رنگ لنز شما در تناسب نباشد و یا اینکه هم رنگ آن بوده و بعث محو شدن زیبایی لنز خاکستری عسلی شما شود. اعتقاد ما بر این است که وقتی برای خرید اقدام می کنید حتما سعی کنید که آرایش صورت و بخصوص سایه مورد علاقه خود را داشته باشید تا براحتی و بدون هیچ تردیدی انتخاب خود را انجام دهید.

اگر هر خواستید هر چند وقت آرایش کنید پس نباید فراموش کنید که در کنار سایه چشم حتما رنگ پوستتان فراموش نشود. چون دیگر همراه با لنز خاکستری سبز خود فقط رنگ طبیعی پوست شما می ماند که تعیین کننده زیبایی و جذابیت نگاه شماست.

معرفی انواع لنز خاکستری روشن و تیره

یکی از برندهای لنز خاکستری لنز فرشلوک است که در دو سری روزانه و فصلی به بازار عرضه شده است و در حال حاضر در سرتاسر دنیا و بویژه ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مارک لنز بصورت کاملا تخصصی توسط کمپانی آلکان آمریکا طوری ساخته شده که در آن سه رنگ با یکدیگر به خوبی ترکیب می شوند. با آنها در نگاه شما طبیعی بودن بخوبی جلوه می کند و براقیت خاصی در نگاه شما بوجود خواهد آمد. یکی از رنگهای معروف و شناخته شده آن استرلینگ گری است.

یکی دیگر از لنزهای خاکستری که می خواهیم به شما مشتریان عزیز معرفی کنیم لنز ماکسیما انگلستان است هم اکنون تمامی رنگهای آن را بصورت کاتالوگ می توانید از طریق مراجعه به صفحه محصول آن مشاده نمایید. طیف تمامی رنگهای معرفی شده آن بصورت کاملا یک نواخت بوده و در دو سری دور دار  بدون دور به بازار ایران وارد شده است. رنگ پرل که به طوسی روشن این محصول معروف شده جزو با کیفیت ترین رنگهای خاکستری است که می توانید از آن استفاده کنید. این رنگ معروف از محصولات ماکسیما را بخوبی خانم های ایرانی می شناسند و مورد پسند تمامی مصرف کنندگان بوده است.

لنز مارشال پرتی آیز در تن های مختلف لنز طوسی در کشور ایتالیا تولید می شود که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای رنگهای بسیار طبیعی در بین سایر لنزهای ایتالیایی است. براحتی می توانند اکسیژن را از خد عبور دند و مدتها در طول مهمانی و جشن در شچ باشند بدون آنکه حتی ذره ای وجود آ«ها را در چشم خود احساس کنید.

blank
( پرداخت درمحل ویژه تهران )
+